MiLi - szybka i tania bezprzewodowa ładowarka dla Twojego iPhone 8 / iPhone X recenzje, polecane, ciekawostki tania bezprzewodowa ładowarka dla iPhone, MILI, ładowarka mili, iPhone, bezprzewodowa ładowarka dla iPhone, bezprzewodowa ładowarka, Apple  Po teście bezprzewodowej ładowarki Puro przyszedł czas na test kolejnej ładowarki. Tym razem mamy dla Was produkt MiLi. mili 5

MiLi – szybka i tania bezprzewodowa ładowarka dla Twojego iPhone 8 / iPhone X

Po teście bezprzewodowej ładowarki Puro przyszedł czas na test kolejnej ładowarki. Tym razem mamy dla Was produkt MiLi.

Jeśli jesteście w posiadaniu iPhone 8 / 8 Plus lub iPhone X i nie macie jeszcze bezprzewodowej ładowarki, to mamy dla Ciebie odpowiedni produkt.

MiLi - szybka i tania bezprzewodowa ładowarka dla Twojego iPhone 8 / iPhone X recenzje, polecane, ciekawostki tania bezprzewodowa ładowarka dla iPhone, MILI, ładowarka mili, iPhone, bezprzewodowa ładowarka dla iPhone, bezprzewodowa ładowarka, Apple  Po teście bezprzewodowej ładowarki Puro przyszedł czas na test kolejnej ładowarki. Tym razem mamy dla Was produkt MiLi. mili 4

MiLi to produkt za który zapłacicie jedyne 99 zł. Jest to najtańsza bezprzewodowa ładowarka z jaką mieliśmy do tej pory do czynienia.

Teraz kilka słów o wyglądzie. Ładowarka jest bardzo lekka i dość cienka. Całość wygląda bardzo przyzwoicie. Jest to ładowarka, która na pewno przyda się osobą dużo podróżującym. Ale nie o tym miała być mowa.

W pudełku wraz z ładowarką znajdziemy kabel USB – microUSB. Całość wykonana jest z dobrej jakości plastiku. Tak jak wspomniałem całość wygląda bardzo dobrze. Nie ma się wrażenia, że jest to jakaś Chińska tania podróbka.

MiLi - szybka i tania bezprzewodowa ładowarka dla Twojego iPhone 8 / iPhone X recenzje, polecane, ciekawostki tania bezprzewodowa ładowarka dla iPhone, MILI, ładowarka mili, iPhone, bezprzewodowa ładowarka dla iPhone, bezprzewodowa ładowarka, Apple  Po teście bezprzewodowej ładowarki Puro przyszedł czas na test kolejnej ładowarki. Tym razem mamy dla Was produkt MiLi. mili 1

Góra ładowarki jest gładka. To na niej kładziemy nasz telefon. Nie ma tutaj żadnych wypukłości, czy innych rzeczy tak jak miało to miejsce w ładowarce Puro. Dół ładowarki również jest gładki.

MiLi - szybka i tania bezprzewodowa ładowarka dla Twojego iPhone 8 / iPhone X recenzje, polecane, ciekawostki tania bezprzewodowa ładowarka dla iPhone, MILI, ładowarka mili, iPhone, bezprzewodowa ładowarka dla iPhone, bezprzewodowa ładowarka, Apple  Po teście bezprzewodowej ładowarki Puro przyszedł czas na test kolejnej ładowarki. Tym razem mamy dla Was produkt MiLi. mili 6

Z tyłu znalazły się dwa gniazda – microUSB i tradycyjne USB. Pierwsze gniazdo służy oczywiście do podłączenia zasilania natomiast za pomocą tego drugiego możemy dodatkowo naładować inne urządzenie korzystając właśnie z tradycyjnego kabla. Tak więc ładowarka spełnia dwie funkcje. Tradycyjnej i bezprzewodowej ładowarki. Ciekawe rozwiązanie.

MiLi - szybka i tania bezprzewodowa ładowarka dla Twojego iPhone 8 / iPhone X recenzje, polecane, ciekawostki tania bezprzewodowa ładowarka dla iPhone, MILI, ładowarka mili, iPhone, bezprzewodowa ładowarka dla iPhone, bezprzewodowa ładowarka, Apple  Po teście bezprzewodowej ładowarki Puro przyszedł czas na test kolejnej ładowarki. Tym razem mamy dla Was produkt MiLi. mili 3

Jeśli chodzi o ładowanie bezprzewodowe to jest dokładnie tak samo jak w ładowarkach nieco droższych. Czas ładowania opisywanej przeze mnie ładowarki jest dokładnie taki sam jak w przypadku opisywanej przeze mnie jakiś czas temu ładowarki Puro. Z tym, że Puro kosztuje 130 zł i nie ma opcji tradycyjnego ładowania, a MiLi to koszt jedynie 99 zł.

Co z ładowaniem bezprzewodowym? Ładowarka MiLi potrzebuje nieco ponad 3 godziny na to, aby naładować bezprzewodowo urządzenie od 10% do 100%. Z ciekawości sprawdzałem jaki wynik osiągnę podczas równego godzinnego ładowania iPhone’a X w etui. Jak nie trudno się domyślić ładowarka w ciągu godziny naładowała iPhone’a od 0 do 30%. I to chyba byłoby na tyle.

Posumowanie

Jeśli szukacie taniej i naprawdę dobrze wyglądającej oraz dobrze działającej ładowarki, która oprócz bezprzewodowego ładowania pozwala także na zwykłe przewodowe ładowanie, to moim zdaniem opisywana przeze mnie ładowarka będzie strzałem w dziesiątkę.

Opisywany przez nas produkt możecie zakupić tutaj. Gorąco polecamy!

Na koniec warto dodać, że w sprzedaży występuje także drugi model tejże ładowarki. Jest to model z PowerBank.  Czyli w tym przypadku możemy zupełnie bez kabli naładować nasze iUrządzenie. Niestety ładowarka z PowerBank jest nieco droższa. Jej koszt to 149 zł. Produkt znajdziecie klikając tutaj.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top