Min-Chi Kuo: Apple wypuści soczewki kontaktowe AR polecane, ciekawostki soczewki AR od Apple, soczewki AR, soczewki Apple, Apple  Analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo w nowej notatce badawczej podzielił się informacjami mówiącymi o tym, że Apple wypuści soczewki kontaktowe rzeczywistości rozszerzonej po 2030 roku. soczewki Apple 1

Min-Chi Kuo: Apple wypuści soczewki kontaktowe AR

Analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo w nowej notatce badawczej podzielił się informacjami mówiącymi o tym, że Apple wypuści soczewki kontaktowe rzeczywistości rozszerzonej po 2030 roku.

Kuo powiedział, że soczewki przeniosą elektronikę z ery ?widzialnych komputerów? do ?niewidzialnych komputerów?.

Soczewki kontaktowe AR od Apple

Min-Chi Kuo: Apple wypuści soczewki kontaktowe AR polecane, ciekawostki soczewki AR od Apple, soczewki AR, soczewki Apple, Apple  Analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo w nowej notatce badawczej podzielił się informacjami mówiącymi o tym, że Apple wypuści soczewki kontaktowe rzeczywistości rozszerzonej po 2030 roku. soczewki Apple

Analityk powiedział, że jest mało prawdopodobne, aby soczewki AR firmy Apple uzyskały niezależną moc obliczeniową i pamięć masową. Sugeruje, że mogą polegać na połączeniu z iPhonem lub innym urządzeniem. Jak dotąd jest to tylko prognoza autorytatywnego analityka Min-Chi Kuo i należy ją traktować sceptycznie, ale biorąc pod uwagę wiarygodność jego przewidywań, Apple rzeczywiście przygotowuje soczewki z AR.

Ponadto Kuo przypomniał, że Apple planuje wypuścić gogle do rzeczywistości mieszanej w połowie 2022 roku, oraz okulary Apple Glass do 2025 roku.

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry