Min-Chi Kuo: nie spodziewaj się nowego iPhone SE w 2021 roku polecane, ciekawostki iPhone SE 2, iphone se, Apple  Analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo powiedział w nowej notatce badawczej, że Apple nie zaktualizuje iPhone'a SE w 2021 roku. iPhoneSE

Min-Chi Kuo: nie spodziewaj się nowego iPhone SE w 2021 roku

Analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo powiedział w nowej notatce badawczej, że Apple nie zaktualizuje iPhone’a SE w 2021 roku.

Według Kuo, dostawcy komponentów walczą obecnie o zamówienia na dostawy aparatów do iPhone’a 13. Będzie to miało negatywny wpływ na produkcję nowych iPhone’ów SE, ponieważ firmy koncentrują się wyłącznie na urządzeniach z wyższej półki i nie rozważają dostaw komponentów do smartfonów budżetowych planowanych na pierwszą połowę 2021 roku.

Min-Chi Kuo jest przekonany, że w drugiej połowie 2021 roku Apple wprowadzi flagowe smartfony iPhone 13, a premiera nowego SE zostanie przesunięta na 2022 rok.

Min-Chi Kuo: nie spodziewaj się nowego iPhone SE w 2021 roku polecane, ciekawostki iPhone SE 2, iphone se, Apple  Analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo powiedział w nowej notatce badawczej, że Apple nie zaktualizuje iPhone'a SE w 2021 roku. iPhoneSE2

W sieci mówi się, że nadchodzący iPhone SE otrzyma bezramkowy wyświetlacz, płaskie krawędzie i skaner Touch ID wbudowany w przycisk zasilania, tak jak w nowym iPadzie Air. Według plotek początkowo firma Apple planowała wprowadzić urządzenie wiosną przyszłego roku.

Więcej informacji

MacBook z czipem M1

Etui i szkło na ekran iPhone 12 / 12 Pro

System iOS 14 / iPadOS 14 / watchOS 7

Testy iPhone 12 / 12 Pro

Pamięć RAM w iPhone 12 / 12 Pro Max

Inne

Akcesoria dla iPhone 12 / 12 Pro / 12 Pro Max

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry