Minecraft  Earth, czyli Minecraft w rozszerzonej rzeczywistości już dostępny w App Store polecane, ciekawostki Wideo, skąd pobrać Minecraft Earth, minecraft, Earth, download, App Store  Minecraft Earth, to gra, która pierwszy raz została zaprezentowana na konferencji otwierającej tegoroczne WWDC. Po wielu miesiącach testów gra jest już dostępna w App Store. Minecraft

Minecraft Earth, czyli Minecraft w rozszerzonej rzeczywistości już dostępny w App Store

Minecraft Earth, to gra, która pierwszy raz została zaprezentowana na konferencji otwierającej tegoroczne WWDC. Po wielu miesiącach testów gra jest już dostępna w App Store.

Jeśli ktoś z Was lubi Minecraft i chciałby pograć sobie w wersję AR, to możecie zrobić to już dziś. Niestety jest mały haczyk. Grę, która dostępna jest za darmo należy pobrać z kanadyjskiego App Store, ponieważ właśnie tak gra jest dostępna. W polskim Apple Store jeszcze gry nie ma.

Minecraft  Earth, czyli Minecraft w rozszerzonej rzeczywistości już dostępny w App Store polecane, ciekawostki Wideo, skąd pobrać Minecraft Earth, minecraft, Earth, download, App Store  Minecraft Earth, to gra, która pierwszy raz została zaprezentowana na konferencji otwierającej tegoroczne WWDC. Po wielu miesiącach testów gra jest już dostępna w App Store. Minecraft 569x350

Nie będę się rozpisywał o samej grze ponieważ na pewno wszyscy ją doskonale znacie. Poniżej zamieszczam krótkie wideo na którym możecie zobaczyć Minecraft Earth ?na żywo?, a także link do App Store.

Minecraft Earth możecie pobrać wchodząc tutaj.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry