Minecraft w rozszerzonej rzeczywistości już wkrótce na iOS i Android ciekawostki Youtube, Wideo, minecraft AR  Pod koniec konferencji Build 2019 zorganizowanej przez Microsoft, miało miejsce nieoczekiwane ogłoszenie gry mobilnej Minecraft przy wsparciu technologii rozszerzonej rzeczywistości. Minecraft

Minecraft w rozszerzonej rzeczywistości już wkrótce na iOS i Android

Pod koniec konferencji Build 2019 zorganizowanej przez Microsoft, miało miejsce nieoczekiwane ogłoszenie gry mobilnej Minecraft przy wsparciu technologii rozszerzonej rzeczywistości.

Minecraft niedawno obchodził dziesięciolecie istnienia. Od momentu powstania zyskał popularność milionów graczy na całym świecie i został wydany na wszystkich platformach gier obecnych i poprzednich generacji.

Na poniższym wideo widzimy zapowiedź Minecraft AR, a także datę premiery. Na końcu filmu pojawia się napis Tune In May 17Th, który prawdopodobnie wskazuje na datę premiery gry.

Portal Windows Central, powołując się na własne źródła, informuje, że gra pojawi się na smartfonach z systemem iOS i Android. Zatem czekamy.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry