Ming-Chi Kuo: Apple nie będzie w stanie wznowić normalnej produkcji iPhone'a do maja 2020 roku polecane, ciekawostki koronowirus  Analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo powiedział, że jego zdaniem Apple nie będzie w stanie całkowicie przywrócić produkcji iPhone'a do drugiego kwartału 2020 roku. iPhone11

Ming-Chi Kuo: Apple nie będzie w stanie wznowić normalnej produkcji iPhone’a do maja 2020 roku

Analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo powiedział, że jego zdaniem Apple nie będzie w stanie całkowicie przywrócić produkcji iPhone’a do drugiego kwartału 2020 roku.

W ciągu ostatnich kilku tygodni Kuo ostrzegał przed opóźnieniami w łańcuchu dostaw i niskimi wskaźnikami powrotu siły roboczej do fabryk dostawców Apple w Chinach.

Wcześniej okazało się, że Genius Electronic Optical znacznie zmniejszył podaż obiektywów do iPhone’a.

Ming-Chi Kuo: Apple nie będzie w stanie wznowić normalnej produkcji iPhone'a do maja 2020 roku polecane, ciekawostki koronowirus  Analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo powiedział, że jego zdaniem Apple nie będzie w stanie całkowicie przywrócić produkcji iPhone'a do drugiego kwartału 2020 roku. iphone 9 onleaks 1

Teraz Kuo przewiduje, że Apple będzie w stanie powrócić do normalnej produkcji w najlepszym razie w maju, a zapasy obiektywów będą wystarczające przez zaledwie miesiąc.

Nie wiadomo jeszcze, w jaki sposób epidemia koronawirusa COVID-19 na świecie wpłynie na przyszłość firm technologicznych.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry