OneTech16.09.2019
Ming-Chi Kuo: „Zainteresowanie nowymi iPhone’ami 11 jest wyższe niż oczekiwano”

Po analizie czasów wysyłki iPhone’a 11, iPhone’a 11 Pro i iPhone’a 11 Pro Max na stronie Apple w ciągu pierwszych 72 godzin dostępności w przedsprzedaży, analityk Ming-Chi Kuo uważa, że ​​nowe smartfony będą sprzedawać się lepiej niż oczekiwano.

W notatce wysłanej kilka godzin temu Kuo stwierdza, że użytkownicy w Stanach Zjednoczonych częściej kupują iPhone’a 11 Pro i Pro Max niż iPhone’a 11. Ponadto potwierdza się wysoka lojalność użytkowników Apple w stosunku do marki.

Niezależnie od tego, czy linia iPhone 11 Pro radzi sobie lepiej niż iPhone 11 w USA, analityk potwierdza, że zainteresowanie jest wyższe niż oczekiwano w prawie całym świecie. Na przykład nawet w Chinach wydaje się, że użytkownicy zareagowali znakomicie, zwłaszcza dzięki tańszemu iPhone’owi 11 oraz temu, że wielu użytkowników zastępuje stary iPhone 6 i iPhone 7 tym właśnie modelem.

Na podstawie tych danych Kuo zwiększył swoje prognozy sprzedaży dla iPhone’ów 2019, z 65-70 milionów do 70-75 milionów sztuk .

Jeśli chodzi o wojnę handlową między Stanami Zjednoczonymi a Chinami, analityk uważa, że ​​nawet jeśli cła zostaną potwierdzone, Apple nie podniesie cen nowych iPhone’ów.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl