Mini SE - nowy, tani, kompaktowy dron od DJI polecane, ciekawostki MiniSE, Dron, DJI Mini SE, DJI, cena  DJI oficjalnie zaprezentowało nowy kompaktowy dron DJI Mini SE, który w czerwcu pojawił się w amerykańskiej sieci Walmart. miniSE

Mini SE – nowy, tani, kompaktowy dron od DJI

DJI oficjalnie zaprezentowało nowy kompaktowy dron DJI Mini SE, który w czerwcu pojawił się w amerykańskiej sieci Walmart.

DJI Mini SE to dron dla początkujących. Zewnętrznie wygląda bardziej jak DJI Mini 2, ale wykorzystuje komponenty z pierwszej generacji Mavic Mini.

Mini SE - nowy, tani, kompaktowy dron od DJI polecane, ciekawostki MiniSE, Dron, DJI Mini SE, DJI, cena  DJI oficjalnie zaprezentowało nowy kompaktowy dron DJI Mini SE, który w czerwcu pojawił się w amerykańskiej sieci Walmart. dji mini se 2

Gadżet może nagrywać wideo w rozdzielczości 2,7K przy 30 klatkach na sekundę za pomocą 12-megapikselowego aparatu ze stabilizacją trójosiową. Maksymalny czas lotu to 20 minut, a zasięg bezprzewodowy to 4 km. DJI Mini SE waży tylko 249g, więc nie musi być zarejestrowany .

DJI Mini SE jest już dostępny w Malezji za 325 USD. Niestety dron nie będzie oficjalnie sprzedawany w Europie.

Publiczne i zwykłe bety iOS15 | iPadOS15

Nowości w iOS15 i iPadOS15 o których musisz wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry