Mniej znaczy lepiej - zmiany w Apple Store polecane, ciekawostki zmiany w sklepach apple, zmiany w Apple Store, sklepy Apple, Apple Store, Apple  Sklepy Apple mają bardzo specyficzny wygląd, w stosunku do innych sklepów z elektroniką. Są inne, nastawione na dobry odbiór produktu przez klienta oraz zapamiętanie sklepu, jako miejsca sprawiającego wrażenie zaprojektowanych wprost pod produkty wystawione do użytku. AppleSalon 1300x700

Mniej znaczy lepiej – zmiany w Apple Store

Sklepy Apple mają bardzo specyficzny wygląd, w stosunku do innych sklepów z elektroniką. Są inne, nastawione na dobry odbiór produktu przez klienta oraz zapamiętanie sklepu, jako miejsca sprawiającego wrażenie zaprojektowanych wprost pod produkty wystawione do użytku.

Już niedługo Apple ma zmienić swoje sklepy. Nie tylko przez zmianę wyglądu. Chodzi przede wszystkim o akcesoria firm trzecich. Przede wszystkim ma ich być mniej, co sprawi wrażenie większego porządku.

Opakowania od Apple zmieniały swoje barwy, były jednak utrzymywane w jednakowej kolorystyce, iPhone 3GS kupowaliśmy w czarnym pudełku, rok później smartphone’a numer 4 otrzymywaliśmy już w opakowaniu o kolorze białym. To samo czeka firmy trzecie, które mają być pakowane w jednolite, proste pudełka.

Mniej znaczy lepiej - zmiany w Apple Store polecane, ciekawostki zmiany w sklepach apple, zmiany w Apple Store, sklepy Apple, Apple Store, Apple  Sklepy Apple mają bardzo specyficzny wygląd, w stosunku do innych sklepów z elektroniką. Są inne, nastawione na dobry odbiór produktu przez klienta oraz zapamiętanie sklepu, jako miejsca sprawiającego wrażenie zaprojektowanych wprost pod produkty wystawione do użytku. AS

Na początek, odnowione zostanie jedynie 20 sklepów. Dzięki temu, Cupertino dowie się czy idzie w odpowiednim kierunku. Jak podoba wam się wystrój sklepu powyżej? Jeżeli tak będzie wyglądał każdy Apple Store, to trzeba przyznać, że poprzeczka zostanie podniesiona bardzo wysoko.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Czarny Weekend w zgsklep.pl ciekawostki zgsklep.pl, tanie zakupy, rabat w zgsklep, Promocja, kod rabatowy zgsklep, kod rabatowy, czarny piątek w zgsklep, czarny piątek, 10  Dobra wiadomość dla wszystkich osób robiących zakupy w zgsklep. Z okazji Czarnego Piątku mamy dla Was specjalny kod rabatowy umożliwiający tańsze zakupy w zgsklep.pl. zgsklep 650x350

Czarny Weekend w zgsklep.pl

Dobra wiadomość dla wszystkich osób robiących zakupy w zgsklep. Z okazji Czarnego Piątku mamy dla Was specjalny kod rabatowy umożliwiający tańsze zakupy w zgsklep.pl.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry