Mniejszy notch w iPhone 12s już prawie pewny? polecane, ciekawostki szkło ochronne do iPhone 12s, iPhone 12s z mniejszym notchem, iPhone 12s, Apple  Greckie centrum serwisowe iRepair dostarczyło MacRumors zdjęcie szkieł na ekran iPhone 12s, które jak widzicie mają sporo mniejszy notch. Co to znaczy? iPhone12s 1 3

Mniejszy notch w iPhone 12s już prawie pewny?

Greckie centrum serwisowe iRepair dostarczyło MacRumors zdjęcie szkieł na ekran iPhone 12s, które jak widzicie mają sporo mniejszy notch. Co to znaczy?

Znaczy to tyle, że tegoroczne smartfony firmy Apple będą miały  mniejsze wcięcie w ekranie. Na zdjęciu widzimy szkła w trzech rozmiarach odpowiadających urządzeniom z serii iPhone 12 – 5,4, 6,1 i 6,7 cala. Wcięcie na każdym szkle jest zauważalnie mniejsze ze względu na umieszczenie głośnika nad systemem kamer TrueDepth.

Szkło ochronne do iPhone 12s

Mniejszy notch w iPhone 12s już prawie pewny? polecane, ciekawostki szkło ochronne do iPhone 12s, iPhone 12s z mniejszym notchem, iPhone 12s, Apple  Greckie centrum serwisowe iRepair dostarczyło MacRumors zdjęcie szkieł na ekran iPhone 12s, które jak widzicie mają sporo mniejszy notch. Co to znaczy? iphone 13 front glass

Wcześniej analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo i kilku innych osób, Apple połączy wiele elementów Face ID w modelach iPhone’a 12s właśnie, aby zmniejszyć notch.

Najnowsze smartfony Apple mają zostać zaprezentowane we wrześniu tego roku.

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry