iphone13

Mniejszy notch w iPhone 13 nie rozwiązał najbardziej bolesnego problemu

Apple było w stanie zmniejszyć szerokość górnego wycięcia o 20% w nowych urządzeniach z serii iPhone 13, ale jak się okazuje nie rozwiało to najbardziej bolesnego problemu. Jakiego?

Wydawałoby się, że dzięki zmniejszeniu notcha jest teraz wystarczająco dużo miejsca nie tylko na zegar, ikonę baterii i wskazanie powiadomień, połączenie z siecią komórkową, Wi-Fi, ale także na wyświetlanie procentowego stanu baterii.

Ale nie, ustawienie procentowego stanu baterii niestety nadal nie jest możliwe.

Mniejszy notch w iPhone 13 nie rozwiązał najbardziej bolesnego problemu ciekawostki notch, mniejszy notch, iPhone 13 Pro, iPhone 13  Apple było w stanie zmniejszyć szerokość górnego wycięcia o 20% w nowych urządzeniach z serii iPhone 13, ale jak się okazuje nie rozwiało to najbardziej bolesnego problemu. Jakiego? iPhone13 screen

Jak widać na powyższej grafice, aby zobaczyć procent naładowania baterii, musisz tak jak w poprzednich iPhone’ach wejść do „Centrum sterowania”. Żadna z reklam promocyjnych iPhone’a 13 nie zawiera opcji wyświetlania procentu naładowania baterii na pasku stanu. Deweloperzy korzystający z iOS 15 na iPhone 13 Pro Max w aplikacji Xcode Simulator również tego nie znaleźli. Szkoda….

Większość smartfonów z systemem Android posiada taką możliwość. Mało tego, posiada różne możliwości i opcje korzystania z tej funkcji takie jak: tylko ikona baterii, ikona, a obok niej procent naładowania lub procent naładowania wewnątrz ikony.

Na koniec dodamy, że ceny iPhone 13 w Polsce zaczynają się od 3599 zł za model mini i kończą na 8199 zł za topowy iPhone 13 Pro Max. Wszystkie modele z tej nowej serii będą dostępne w przedsprzedaży od 17 września, a na półki sklepowe trafią w piątek 24 września 2021 roku.

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top