Modemy 5G od Intela nie wcześniej niż w 2020 roku ciekawostki intel, Apple  Przedstawiciele Intela ogłosili, że ich modemy 5G nie pojawią się na urządzeniach przed rokiem 2020. To stwierdzenie jest w pełni zgodne z wcześniejszymi plotkami na temat iPhone?a z 5G. Intel5G

Modemy 5G od Intela nie wcześniej niż w 2020 roku

Przedstawiciele Intela ogłosili, że ich modemy 5G nie pojawią się na urządzeniach przed rokiem 2020. To stwierdzenie jest w pełni zgodne z wcześniejszymi plotkami na temat iPhone?a z 5G.

W grudniu Bloomberg poinformował, że iPhone z 5G, nie zostanie wydany przed 2020 rokiem. I choć we wprowadzaniu nowych technologii Apple nie wyprzedza konkurentów Androida, możemy powiedzieć, że jego pozycja jest w pełni uzasadniona.

W tej chwili nie ma infrastruktury na świecie do pełnego działania standardu łączności 5G.

Modemy 5G od Intela nie wcześniej niż w 2020 roku ciekawostki intel, Apple  Przedstawiciele Intela ogłosili, że ich modemy 5G nie pojawią się na urządzeniach przed rokiem 2020. To stwierdzenie jest w pełni zgodne z wcześniejszymi plotkami na temat iPhone?a z 5G. iPadPro 1

Według raportu agencji Reuters, Apple pracuje również nad stworzeniem własnego modemu 5G. Firma połączyła swój zespół zajmujący się rozwojem modemu z zespołem zajmującym się rozwojem procesorów. Pokazuje to, że Apple stale zwiększa wysiłki na rzecz tworzenia własnych modemów, dążąc do zmniejszenia zależności od zewnętrznych dostawców, takich jak Qualcomm, Intel, MediaTek i Samsung.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry