Moja Faktura - zarządzaj firmą z iPad, iPhone lub iPod Touch nowosci AppStore   MojaFaktura 1300x700

Moja Faktura – zarządzaj firmą z iPad, iPhone lub iPod Touch

Moja Faktura - zarządzaj firmą z iPad, iPhone lub iPod Touch nowosci AppStore   ikona

Moja Faktura jest najprostszym w obsłudze programem do wystawiania faktur. W parę stuknięć możesz utworzyć fakturę i wysłać ją do klienta jako PDF. Prostota programu nie oznacza małych możliwości – MojaFaktura jest bardzo rozbudowana! Możesz tworzyć faktury, paragony fiskalne, faktury z metodą kasową, faktury z procedurą marży, faktury zaliczkowe, faktury pro forma, rachunki, zamówienia, kosztorysy oraz wprowadzać dokumenty kosztowe i dowody wewnętrzne. Możesz także dokładnie śledzić swoje płatności (wraz z dokumentami kasowymi). Masz też do dyspozycji prosty magazyn. Możesz też utworzyć reguły rabatów dla klientów (procentowe i ilościowe). Dla uproszczenia obsługi, użyliśmy standardowych przycisków dostępnych na iPhone i iPad, zgodnie z wytycznymi Apple. Czy wspomnieliśmy, że program potrafi obsługiwać wiele firm oraz wiele walut? Możesz wystawiać faktury dla swoich kontrahentów w całej Unii Europejskiej lub nawet na całym świecie! Twoi klienci będą zadowoleni z faktur dwujęzycznych!

Płatności

Śledzenie płatności jest tak rozbudowane jak w odpowiadających programach na komputery stacjonarne. Dokumenty (faktury, rachunki i kosztowe) mogą być opłacone częściowo lub mieć nadpłatę, mogą być także skompensowane. Jedna płatność może być przypisana do wielu dokumentów oraz wiele dokumentów do jednej płatności. Każda informacja o płatności jest przechowywana w MojejFakturze, możesz więc w każdej chwili sprawdzić kto i kiedy Tobie zapłacił, a także komu Ty płaciłeś. Operacje gotówkowe generują też dla Ciebie dokumenty kasowe: kasa przyjmie i kasa wyda. Możesz je dać swojemu klientowi w celu potwierdzenia wpłaty bądź wypłaty.

Moja Faktura - zarządzaj firmą z iPad, iPhone lub iPod Touch nowosci AppStore   Fakt2

Synchronizacja

Prosta w użyciu synchronizacja danych pomiędzy wszystkimi Twoimi urządzeniami! Po prostu włącz synchronizacje, zaloguj się do konta swojego konta w Dropbox i poczekaj na zsynchronizowanie danych. Posiadasz wiele urządzeń w jednej sieci LAN? One zsynchronizują się szybciej!

Eksport do PDF

Dokumenty mogą być wysłane do klientów jako pliki PDF. Dokumenty są w pełni tworzone w urządzeniu, a więc nie ma potrzeby nawiązywania połączenia internetowego. Możesz je także wydrukować bezpośrednio z iPhone lub iPad przy pomocy AirPrint? lub otworzyć w dowolnym programie obsługującym PDF (np iBooks, Dropbox, itp). W jednej z kolejnych wersji, dostarczymy więcej szablonów, z których wybierzesz najbardziej Tobie odpowiadający. A jeśli masz już swój własny szablon, będziesz mógł go zaimportować do MojejFaktury. Używamy własnej implementacji XSL:FO – standardu W3C. Aha, na dokumentach oczywiście możesz osadzić logo swojej firmy, tło lub pieczątkę i podpis. Pliki PDF opcjonalnie mogą być zaszyfrowane aby zachować integralność zawartych w nich danych.

Moja Faktura - zarządzaj firmą z iPad, iPhone lub iPod Touch nowosci AppStore   Fakt1

Drukarki mobilne

Prowadzisz swoją działalność w terenie – tzw. vanselling? Drukowanie faktur, zamówień, dowodów wpłaty zawsze pod ręką! MojaFaktura potrafi bezprzewodowo wydrukować wszystkie dokumenty niefiskalne na drukarkach mobilnych Woosim z wydrukiem termicznym! Komunikacja z drukarkami odbywa się poprzez interfejs Bluetooth. Drukarki posiadają certyfikat współpracy z urządzeniami Apple. Zaawansowani użytkownicy mogą dostosować szablon wydruków do własnych potrzeb. Na wydruku możesz też umieścić swoje logo lub podpis!

Drukarki fiskalne

A może prowadzisz działalność detaliczną i potrzebujesz także wydrukować paragony fiskalne? MojaFaktura pozwala na drukowanie faktur oraz paragonów fiskalnych na drukarkach fiskalnych Posnet! Szczególnie polecamy drukarkę fiskalną Posnet Thermal HD fabrycznie wyposażoną w złącze ethernet. Współpracując z drukarką fiskalną MojaFaktura zamienia się w prostą, ale funkcjonalną i wygodną kasę fiskalną. Bezpośrednio z programu wydrukujesz również wszelkie niezbędne raporty (dobowe, miesięczne, historyczne, kasowe, zmianowe, itp). Sprzedaż detaliczną możesz prowadzić przy pomocy wygodnego terminala POS współpracującego ze sprzętowym czytnikiem kodów kreskowych. Możesz też skorzystać z wbudowanej w Twoje urządzenie kamery – przesuń palcem na klawiaturze terminala POS, a otrzymasz bez dodatkowych kosztów rewlacyjny czytnik kodów kreskowych. MojaFaktura to jedyne oprogramowanie na urządzenia z iOS dostępne na polskim rynku, w którym wystawisz dokumenty fiskalne!

Kontrola kosztów

Zapewne nie zapomnisz z przypomnieniem o płatnościach swoim klientom. Ale co z Twoimi płatnościami na rzecz dostawców? Teraz możesz śledzić płatności dokumentów kosztowych identycznie z wystawionymi fakturami i rachunkami. Możesz także załączyć zeskanowany dokument (wybierając go z Biblioteki Zdjęć lub wykonując zdjęcie wbudowanym aparatem). Do skanowania dokumentów polecamy oprogramowanie firm trzecich Genius Scan lub Turbo Scan+ (znajdziesz je na App Store).

Baza klientów

Rozdziel swoją prywatną książkę adresową od kontaktów firmowych. Teraz możesz mieć zupełnie oddzielną książkę adresową w MojejFakturze. Możesz dokonywać zmian w adresach, a potem zobaczyć jakie dane się zmieniały – zachowana jest pełna historia zmian. Jeśli masz jednorazowych klientów, nie musisz ich dodawać do książki adresowej. Stwórz dokument, a w nim utwórz nowego klienta. Jeśli w przyszłości ponownie użyjesz tego samego numeru NIP, zostanie on wyszukany w bazie klientów i ponownie użyty. W formularzu klienta możesz także zobaczyć powiązane z nim dokumenty i płatności, a także sprawdzić jego saldo.

Baza towarów

Zarządzaj magazynem, bazą towarów i usług jak w Twoim sklepie. Baza towarów i usług zawiera pełny ich opis, zawierając Twój kod towaru, kod EAN oraz klasyfikację PKWiU. Dodawanie towarów do bazy nie jest konieczne, możesz tworzyć towary bezpośrednio przy wystawianiu dokumentu sprzedaży lub zamówienia. Możesz wtedy także wprowadzić numer seryjny sprzedawanego towaru – ta informacja wydrukuje się na dokumencie faktury lub rachunku. Możesz więc śledzić także wystawione gwarancje. Towarom możesz przypisać ceny w różnych walutach. Natomiast prosty magazyn pozwoli Ci na kontrolę Twoich towarów – przyjęć oraz wydań zewnętrznych.

Zaprojektowane dla Polski, UE i całego świata

MojaFaktura została stworzona głównie z myślą o polskich firmach. Nie ograniczyliśmy programu jednak do jednego kraju. Program z powodzeniem sprawdzi się we wszystkich krajach Unii Europejskiej i w części krajów reszty świata. Wszystkie kraje UE mają wprowadzone stawki podatku VAT, weryfikację kodów pocztowych, numerów NIP oraz numerów kont bankowych IBAN. Aktualnie program obsługuje języki: Polski, Angielski oraz Rosyjski. Możesz też samodzielnie dokonać tłumaczenia dokumentów na dowolnie wybrany język. Dla krajów w których istnieje system podatkowy inny niż VAT (np. USA, Kanada, Australia) zaprojektowaliśmy uproszczony wygląd faktur. Możesz także zmienić format papieru na A4 lub US Letter. UWAGA! Program potrafi przypisać tylko jedną stawkę podatku do jednej pozycji faktury. Podatki skumulowane nie są obsługiwane.

Import danych (BETA)

Korzystasz z programu Maktura na Mac? Teraz możesz dokonać pełnego importu danych z najnowszej wersji Maktury. MojaFaktura posiada wszystkie funkcje z których korzystałeś w Makturze. Teraz już naprawdę masz wszystkie faktury przy sobie! Więcej możliwości importu już wkrótce.

Aplikacja dostępna jest w App Store w cenie 6,99? i możecie ją pobrać tutaj. Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.mojafaktuta.biz

Posiadamy dla was kody do tej aplikacji.

Mamy do rozdania DWA kody na tą wspaniałą aplikację, ale z racji, że w naszym pięknym kraju nie można robić losowania, kody zdobędą dwa najlepsze KOMENTARZE do tego wpisu! Zapraszamy do udziału, a wyniki w poniedziałek o 20!

Gratulujemy wygranych i zapraszamy na kolejny konkurs! Zwycięzcy to: Grzegorz Wójcik i Aldi.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top