Mokibo - pierwsza na świecie klawiatura TouchPad dla iPad polecane, ciekawostki Wideo, Mokibo, klawiatura touchpad, Apple  Mokibo to pierwsza na świecie klawiatura fusion, która łączy klawiaturę i touchpad w jednym miejscu. Pełnowymiarowa klawiatura pantografowa z panelem dotykowym. klawiatura

Mokibo – pierwsza na świecie klawiatura TouchPad dla iPad

Mokibo to pierwsza na świecie klawiatura fusion, która łączy klawiaturę i touchpad w jednym miejscu. Pełnowymiarowa klawiatura pantografowa z panelem dotykowym.

80 czujników dotykowych ukrytych na klawiaturze natychmiast zamienia klawiaturę w duży touchpad. Możesz poruszać się i klikać myszą jak na touchpadzie w zwykłym laptopie. Zobaczcie jak to wygląda na filmie.

A tutaj z nowym systemem iOS 13 i wsparciem dla myszki.

Klawiatura ma oczywiście wsparcie dla mutlitouch, czyli wszystkich gestów jak na TouchPad. Mokibo - pierwsza na świecie klawiatura TouchPad dla iPad polecane, ciekawostki Wideo, Mokibo, klawiatura touchpad, Apple  Mokibo to pierwsza na świecie klawiatura fusion, która łączy klawiaturę i touchpad w jednym miejscu. Pełnowymiarowa klawiatura pantografowa z panelem dotykowym. klaw3

Możemy powiększać, pomniejszać zdjęcia, czy przewijać ekran dwoma palcami. Klawiaturę można podłączyć do trzech urządzeń jednocześnie.

Mokibo - pierwsza na świecie klawiatura TouchPad dla iPad polecane, ciekawostki Wideo, Mokibo, klawiatura touchpad, Apple  Mokibo to pierwsza na świecie klawiatura fusion, która łączy klawiaturę i touchpad w jednym miejscu. Pełnowymiarowa klawiatura pantografowa z panelem dotykowym. klaw

Producent oferuje także skórzane etui Mokibo do transportu oraz eleganckie etui z mocowaniem magnetycznym, które może służyć jako stojak dla iPada.

Uwaga!

Jeśli spodobała się Wam klawiatura i chcielibyście ją zakupić to możecie zrobić to już teraz. Produkt jest już dostępny od ręki w Polsce. Więcej na temat tej naprawdę świetnej klawiatury, a także jej cenę poznacie klikając w tym miejscu. Gorąco polecamy!

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry