Monitor snu Beddit wycofany z oferty Apple ciekawostki monitorowanie snu w Apple Watch Series 8, beddit, Apple Watch Series 8  Wśród plotek o nowych funkcjach monitorowania snu w Apple Watch Series 8 firma Apple po cichu wycofała ze swojej oferty monitor snu Beddit. beddit 1300x700

Monitor snu Beddit wycofany z oferty Apple

Wśród plotek o nowych funkcjach monitorowania snu w Apple Watch Series 8 firma Apple po cichu wycofała ze swojej oferty monitor snu Beddit.

Firma Apple zakupiła firmę Beddit, czyli startup zajmujący się śledzeniem snu, około pięć lat temu, a pod koniec 2018 roku wydała Beddit Sleep Monitor 3.5. Od tego czasu Apple w ogóle nie przywiązywało wagi do marki Beddit – zarówno pod względem sprzętowym, jak i programowym.

W rzeczywistości zmiany wprowadzane przez Apple w Beddit koncentrowały się jedynie na usunięciu niektórych funkcji. Na przykład w 2018 roku aplikacja straciła funkcję synchronizacji z chmurą, a Beddit Sleep Monitor 3.5 nie obsługiwał gadżetów z systemem Android OS.

Monitor snu Beddit wycofany z oferty Apple ciekawostki monitorowanie snu w Apple Watch Series 8, beddit, Apple Watch Series 8  Wśród plotek o nowych funkcjach monitorowania snu w Apple Watch Series 8 firma Apple po cichu wycofała ze swojej oferty monitor snu Beddit. AW

Teraz Apple całkowicie wycofało sprzęt Beddit. Może to wynikać z faktu, że firma planuje wdrożyć ulepszone monitorowanie snu i wykrywanie bezdechu sennego w Apple Watch Series 8, który ukaże się jesienią tego roku.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top