iphone14pro 1

Montaż smartfonów serii iPhone 14 ruszy szybciej niż zwykle

Apple poprosiło Foxconn o rozpoczęcie rekrutacji pracowników do montażu smartfonów z serii iPhone 14 wcześniej niż zwykle z powodu obaw przed większą liczbą ograniczeń w Chinach.

United Daily News donosi, że Foxconn rozpoczął już masową kampanię rekrutacyjną dla swojego zakładu w Zhengzhou, mimo że sezon nie jest szczytowym sezonem dla produkcji iPhone’a.

Montaż smartfonów serii iPhone 14 ruszy szybciej niż zwykle ciekawostki montaz iphone 14, iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, iphone 14 max, iPhone 14, iphoen 14 pro  Apple poprosiło Foxconn o rozpoczęcie rekrutacji pracowników do montażu smartfonów z serii iPhone 14 wcześniej niż zwykle z powodu obaw przed większą liczbą ograniczeń w Chinach. foxconn 1

Plotka głosi, że firma zwiększyła wypłaty premii o 30%, aby przyciągnąć więcej pracowników w związku z pilną potrzebą spełnienia wymagań Apple. Prawdopodobnie Tim Cook boi się powtórzyć historię dwóch ostatnich generacji smartfonów, które na starcie były produkowane w bardzo ograniczonych ilościach, co negatywnie wpłynęło na wyniki finansowe – firma mogłaby sprzedać więcej iPhone’a 12 i iPhone’a 13.

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje serię iPhone 14 podczas prezentacji we wrześniu 2022 roku.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top