Krzysiek Borek23.10.2019
Mophie wydało etui z baterią dla wszystkich iPhone’ów 11

Mophie to jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów akcesoriów dla smartfonów Apple. Producent właśnie zapowiedział i wprowadził do sprzedaży etui Juice Pack Access.

Najnowsze etui z wbudowaną baterią o pojemności 2200 mAh jest kompatybilne z iPhone’em 11, 11 Pro i 11 Pro Max. Przewodowe ładowanie odbywa się za pomocą wbudowanego portu USB typu C, ale pokrowiec można też naładować bezprzewodowo. Poza tym dodaje również ochronę waszego drogiego smartfona.

Wszystkie iPhone’y serii 11 mogą się poszczycić świetnym czasem pracy na jednym ładowaniu. Nie zmienia to jednak faktu, że tego typu etui może okazać się przydatne, aby zachować wysoką kondycję baterii i ochronić sprzęt przed upadkiem. Wygląda na to, że Mophie wyprzedziło Apple w kwestii etui z baterią, ponieważ niedawno pojawiły się pierwsze doniesienia i Smart Battery Case.

Mophie Juice Pack Access ma kosztować 99$ i będzie dostępny w wielu wariantach kolorystycznych (czarnym, niebieskim, różowym i czerwonym). Etui jest również dostępne dla iPhone’a Xs, Xs Max, Xr i X, ale pojemność baterii może być nieco mniejsza, a cena wynosi 70$.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS