OneTech18.04.2018
Moshi Kameleon dla iPhone 7 Plus w kobiecej recenzji

Gościnny wpis Agaty.

Niespełna trzy tygodnie temu otrzymałam do testów pancerne etui dla iPhone 7 Plus znanej firmy Moshi i dziś chciałabym się podzielić z Wami moimi spostrzeżeniami na jego temat.

Opakowanie futerału stanowi zgrabne pudełko otwierane na zasadzie szufladki.


Po wyjęciu go z pudełka, etui od razu sprawia wrażenie solidnego, nic dziwnego przecież według producenta do jego wykonania zastosowano lekkie i jednocześnie bardzo wytrzymałe materiały i posiada ono wojskowy certyfikat MIL-STD810G.

Etui posiada podwyższoną ramkę wyświetlacza, która powoduje, że telefon można bez obaw kłaść ekranem do dołu.

Wewnątrz jest wyściółka z materiału przypominającego zamsz, więc nie ma strachu, że telefon się podrapie.

Otwory na przyciski głośności i obiektyw aparatu są prezencyjnie wycięte, z tyłu jest otwór na logo Apple. Telefon stabilnie leży w etui i nie ma opcji, że z niego wypadnie – jest idealnie dopasowany.

Obudowa zapewnia również pewny chwyt smartfona – możemy użytkować telefon bez obaw, że się wyśliźnie i upadnie. Myślę, że nawet jakby upadł, to w tym pancernym etui nic by mu się nie stało.

Ciekawą funkcją jest zintegrowana z obudową podstawka z aluminium, która pozwala w wygodny sposób oglądać na telefonie filmy oraz rozmawiać przez FaceTime.

Pomimo iż obudowa jest pancerna, jest ona jednocześnie bardzo elegancka – tył wykonany jest z miłego w dotyku materiału, boki są metalowe. Całość dopełnia piękny szampański kolor.

Etui użytkuję ok. 3 tygodni nosząc w torbie lub kieszeni kurtki lub spodni i nie ma na nim śladów użycia ani zabrudzeń.

Obudowę można nabyć przez internet oraz w sklepach stacjonarnych w cenie ok. 200 zł.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Blog technologiczny OneTech.pl
@onetechpl