Moto X4 na grafikach prasowych ciekawostki Motorola, Moto X4  Bardziej niż na Moto G4 (która niebawem zadebiutuje) czekam na Moto X4, choć grafiki prasowe nie nastrajają optymistycznie. Sprzęt wygląda gorzej niż obecnie sprzedawane modele, a moduł aparatu jest wyraźnie inspirowany Lumiami. moto

Moto X4 na grafikach prasowych

Bardziej niż na Moto G4 (która niebawem zadebiutuje) czekam na Moto X4, choć grafiki prasowe nie nastrajają optymistycznie. Sprzęt wygląda gorzej niż obecnie sprzedawane modele, a moduł aparatu jest wyraźnie inspirowany Lumiami.

Grafiki naturalnie pochodzą z profilu Google+ Hello Moto HK i pokazują, że sporo się zmieni (na grosze) we wzornictwie sztandarowego modelu Motoroli, przejętej przez Lenovo. Pozwala to również myśleć, że G4 i X4 zadebiutują w tym samym momencie. Na 17 maja zaplanowano prezentację Moto G4/G4+, a w Polsce i Niemczech konferencja powinna odbyć się dzień później, więc być może wtedy ujrzymy X4.

Niestety, na ten moment nie znamy szczegółowej specyfikacji technicznej nadchodzącego modelu, ale na grafikach widać, że znajdzie się fizyczny przycisk początek, działający również jako czytnik linii papilarnych. Zastanawiam się tylko, co jest obok niego, mogą to być przyciski pojemnościowe lub czujniki, które zawiera Moto X Style.

Tył również jest interesujący, najbardziej rzucającą się w oczy częścią jest bez wątpienia moduł aparatu głównego z podwójną diodą doświetlającą i laserowym autofocusem. Wygląda podobnie do obiektywów Carl Zeiss stosowanych w Lumiach, Microsoftu. Na samym dole są prawdopodobnie głośniki stereo, choć wydaje mi się, że to pojedynczy głośnik.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry