Motorola One Action

Motorola One Action oficjalnie wprowadzona do sprzedaży

Motorola One Action była bohaterem wielu przecieków przed swoją premierą i to jeden z najlepszych modeli po G7 w portfolio Amerykańskiego producenta.

Sprzęt będzie dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych, a cena w Polsce wynosi zaledwie 1099 zł.

One Action ma pierwszą na świecie kamerę z szerokokątnym obiektywem, która nagrywa wideo w rozdzielczości 4K. Pole widzenia obiektywu wynosi aż 117 stopni. Dość niecodzienną możliwością aparatu jest nagrywanie poziomych materiałów wideo trzymając smartfona w pionie. Wszystko dzięki połączeniu aparatu z odpowiednim ku temu oprogramowaniu.

Motorola One Action oficjalnie wprowadzona do sprzedaży ciekawostki Premiera, Motorola One Action, cena  Motorola One Action była bohaterem wielu przecieków przed swoją premierą i to jeden z najlepszych modeli po G7 w portfolio Amerykańskiego producenta. Motorola One Action debuts with unique camera feature and a solid price 525x350

Nie zapomniano również o stabilizacji obrazu i zdecydowano się na zastosowanie technologii Quad Pixel. Główny aparat ma 12MPix, a stabilizacja jest oparta o detekcję fazy, ponadto jest tu również 5MPix jednostka do rejestrowania głębi.

Motorola zdecydowała się na zastosowanie ekranu CinemaVision o przekątnej 6,3 – cala. Ekran ma rozdzielczość Full HD+ i dziurę, w której umieszczono przedni aparat o rozdzielczości 12MPix. Z przodu zabrakło miejsca na czytnik linii papilarnych, więc umieszczono go z tyłu pod logiem producenta.

W kwestii oprogramowania będziemy mieli do czynienia z czystym Androidem Pie (9.0) zważywszy na to, że Motka należy do urządzeń z programu Android One. Producent obiecuje aktualizację do Androida R i Q w momencie ich dostępności. Poza tym przez 3 lata użytkownicy tego modelu będą dostawać poprawki zabezpieczeń.

Motorola One Action oficjalnie wprowadzona do sprzedaży ciekawostki Premiera, Motorola One Action, cena  Motorola One Action była bohaterem wielu przecieków przed swoją premierą i to jeden z najlepszych modeli po G7 w portfolio Amerykańskiego producenta. Motorola One Action Denim Blue 233x350

Bateria nie należy do najskromniejszych, ponieważ ma aż 3500 mAh pojemności, co spokojnie zapewni dzień użytkowania. W zestawie jest również 10W ładowarka wspierająca szybkie ładowanie.

Sercem Motoroli One Action jest Exynos 9609, który jest odpowiednikiem Snapdragona 660. Jednostka Samsunga jest wspierana przez 4GB RAM-u, a na dane zarezerwowano 128GB pamięci wewnętrznej z możliwością jej rozbudowy.

One Action ma również najpotrzebniejsze podstawy takie jak Bluetooth 5.0, wsparcie dla 4G LTE, dual SIM, gniazdo słuchawkowe i port USB C.

Motorola One Action będzie najpierw dostępna w Europie i Ameryce Łacińskiej. Producent na razie nie potwierdził wydania urządzenia w Stanach Zjednoczonych.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry