Motorola RAZR 5G oficjalnie zaprezentowana polecane, ciekawostki Specyfikacja, Motorola RAZR 5G, cena  Motorola oficjalnie zaprezentowała swój nowy smartfon z klapką RAZR 5G. Ile kosztuje? Czym różni się od poprzednika? Jaka jest jego specyfikacja? Już wyjaśniamy. Motorola

Motorola RAZR 5G oficjalnie zaprezentowana

Motorola oficjalnie zaprezentowała swój nowy smartfon z klapką RAZR 5G. Ile kosztuje? Czym różni się od poprzednika? Jaka jest jego specyfikacja? Już wyjaśniamy.

Urządzenie niewiele różni się wyglądem od zeszłorocznego modelu. Jedyną różnicą jest lokalizacja skanera linii papilarnych – teraz jest on zintegrowany z logo Motoroli na tylnym panelu.

Motorola RAZR 5G specyfikacja i cena

Nowość otrzymała chipset Snapdragon 765G, 8 GB RAM-u i 256 GB pamięci wewnętrznej.

Motorola RAZR 5G oficjalnie zaprezentowana polecane, ciekawostki Specyfikacja, Motorola RAZR 5G, cena  Motorola oficjalnie zaprezentowała swój nowy smartfon z klapką RAZR 5G. Ile kosztuje? Czym różni się od poprzednika? Jaka jest jego specyfikacja? Już wyjaśniamy. Moto1

Urządzenie wyposażone jest w dwa ekrany: zewnętrzny 2,7-calowy wyświetlacz GOLED o rozdzielczości 800×600 pikseli oraz główny 6,2-calowy wyświetlacz POLED o rozdzielczości 876×2142 pikseli.

Na ekranie zewnętrznym można teraz uruchamiać różne aplikacje, takie jak aparat, wiadomości, kalkulator, Google Keep, Google News, Google Home i YouTube. Wyświetlacz otrzymał także obsługę gestami.

Z tyłu znajduje się aparat główny 48 MP z optyczną stabilizacją obrazu i laserowym autofokusem, aparat do selfie 20 MP oraz akumulator 2800 mAh z możliwością ładowania do 15 W.

Smartfon trafi do sprzedaży w wybranych krajach tej jesieni za 1399 USD.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry