OneTech11.07.2016
mpFirma – komfortowe prowadzenie firmy na Macu

Wpis sponsorowany.

Jak sami wiecie, jednym z największych problemów związanych z prowadzeniem firmy przez miłośnika Apple jest brak odpowiedniego oprogramowania.

W sytuacji kiedy nasz „user experience” do nadgryzionego jabłka jest na tyle wysoki i usilnie staramy się wprowadzić Macbook’i na wypełnienie luki przychodzi z ratunkiem mpFirma.

mpFirma to przede wszystkim proste, wygodne i nowoczesne narzędzie działające na wspólnej bazie z Windowsem – generowane bazy danych są kompatybilne z różnymi systemami co oznacza, że możemy w komfortowy sposób przenosić swoją pracę pomiędzy komputerami

Aplikacja ma prostą, modułową budowę, odpowiadającą za poszczególne gałęzie działalności firmy. Począwszy od zarządzania bazą klientów, przez realizację konkretnych zamówień i wystawianiu faktur.

Świetnym dodatkiem okazują się również integracje z najpopularniejszymi firmami kurierskimi, SMSAPI (powiadomienia SMS) , Postivo (wysyłanie listów, korespondencji, faktur online) czy chociażby serwisy aukcyjne Allegro, eBay!

Dlaczego warto zdecydować się na mpFirma?

Pomimo ogromnej ilości funkcji, które oferuje ten program – użytkowanie jest proste i przyjemne dzięki intuicyjnemu interfejsowi. Dodatkowo aplikacja wspiera wiele zewnętrzych firm przez co proces przetworzenia zamówienia od A do Z jest naprawdę komfortowy.

Aplikację możemy zakupić w abonamencie co powoduje, że nie musimy wydawać ogromnych sum, aby cieszyć się z użytkowania, a co równie ważne – przez cały okres użytkowania aplikacji mamy możliwość ze skorzystania z wsparcia technicznego.

Zobacz najnowszy film prezentujący możliwości prowadzenia firmy na Macu – mpFirma.

Więcej informacji znajdziecie na stronie mpfirma.pl.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Blog technologiczny OneTech.pl
@onetechpl