Michał10.01.2018
Mujjo Full Leather Wallet Case – piękne skórzane etui dla iPhone’a X

Około dwa miesiące temu otrzymałem do testów od Mujjo bardzo ciekawe skórzane etui, a mianowicie Mujjo Full Leather Wallet Case. Dziś napiszę Wam kilka zdań na jego temat.

iPhone X jest piękny, ale niestety zarówno z przodu jak i z tyłu znajduje się szkło, które jak wiemy po kontakcie z podłogą może ulec zniszczeniu. Dlatego warto jest zabezpieczyć swojego iPhone’a jakimś ładnym etui. Jednym z takich pokrowców może być Mujjo Full Leather Wallet Case.

Jak widzicie powyżej etui wykonane jest z mocnego tworzywa sztucznego, które pokryte jest wysokiej jakości skórą. Etui sprawia wrażenie solidnego i jest pięknie wykończone.

Skóry jest miła w dotyku i widać na niej niewielki połysk, co bardzo mi się spodobało.

Etui jest stosunkowo cienkie, więc korzysta się z telefonu bardzo przyjemnie. Mujjo posiada oczywiście wszystkie potrzebne otwory.

Umieszczenie urządzenia jest bezproblemowe i odbywa się szybko. Jak widzicie na powyższym zdjęciu etui nieco wystaje ponad ekran dzięki czemu przy położeniu telefonu ekranem w dół nic nam się nie porysuje.

Z tyłu etui znajduje się specjalna kieszonka w której możemy bez problemy trzymać kartę kredytową, dowód osobisty, czy prawo jazdy.

Przez okres testowy, czyli przez około 2 korzystałem z etui niemal codziennie i przez ten okrez nic z etui nie odpadło, nic się nie porwało czy wytarło. Etui jest naprawdę świetne. Jest to jeden z moich ulubionych pokrowców dla iPhone X.

Podsumowanie

Etui Mujjo Full Leather Wallet Case wykonane jest z bardzo wysokiej jakości skóry. Wykończenie stoi na wysokim poziomie. Poza wyglądem, etui jest cienkie i świetnie leży w dłoni. Jeżeli macie na uwadze ochronę jedynie tyłu swojego sprzętu, a jednocześnie nie chcecie rezygnować ze skóry to warto zainteresować się propozycją firmy Mujjo.

Koszt etui to około 150 zł. Pokrowiec możecie kupić między innymi  na stronie producenta – tutaj.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz