Multiplexer - wielozadaniowość na iPhone cydia-i-jailbreak Youtube, wielozadaniowość na iPhone, Wideo, Multiplexer, jailbreak, Cydia  Pomimo że nie posiadam już iPhone'a ciągle śledzę poczynania programistów, odpowiedzialnych za rozszerzenia dostępne do pobrania z Cydii. W oko wpadł mi Multiplexer, który na nowo definiuje wielozadaniowość na smartfonach Apple. iPhone6s

Multiplexer – wielozadaniowość na iPhone

Pomimo że nie posiadam już iPhone‘a ciągle śledzę poczynania programistów, odpowiedzialnych za rozszerzenia dostępne do pobrania z Cydii. W oko wpadł mi Multiplexer, który na nowo definiuje wielozadaniowość na smartfonach Apple.

Multiplexer posiada 6 różnych funkcji, są to: Aura, Empoleon,Mission Control,Quick Access,ReachApp i Swipe Over. Pozwólcie, że opiszę wam działanie każdej z osobna.

Aura

Odpowiedzialna za działanie w tle. Pozwala na wybranie odpowiedniego gestu dla Aktywatora dla wyboru pracy w tle dla używanej przez nas w danej chwili aplikacji. Przykładowo możemy uruchomić YouTube tak, jak zwykle, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby uruchomić aplikację w tle. Dzięki temu zabiegowi będziemy w stanie nadal słuchać odtwarzanej przez nas muzyki, podczas gdy aplikacja działa w tle.

Empoleon

Podobny do Mirmira. Odpowiada za uruchamianie aplikacji w okienkach i zmianę ich rozmiaru. Dodatkowo możemy wybrać dla nich tryb wyświetlania, mogą być uruchomione poziomo lub w pionie. Wszystko zależy od naszych potrzeb.

Mission Control

Dzięki temu możemy tworzyć dodatkowe pulpity, zawierające działające na nich aplikacje. Możemy przenieść dowolną aplikację w wybrane przez nas miejsce. Jest to ciekawa funkcja, która pozwala na tworzenie pulpitów z wybranymi przez użytkownika aplikacjami.

Quick Access

Pozwala na umieszczenie aplikacji w Centrum Powiadomień. Pojawi się nowa zakładka obok Dzisiaj i Powiadomienia, po stuknięciu na nowo powstałą zakładkę uruchomimy aplikację, która jej koresponduje prosto z Centrum Powiadomień.

Reach App

To kolejne rozszerzenie składające się na całość, po dwukrotnym przyciśnięciu przycisku początek zmniejszamy interfejs i jednocześnie uruchamiamy ostatnio włączoną aplikację, możemy dowolnie regulować jej rozmiar i dodać pod nią kolejną aplikację.

Swipe Over

To interesujące rozwiązanie, przesunięcie interfejsu z prawej strony wywołuje ostatnio uruchomioną aplikację. W każdej chwili możemy zmienić rozmiar aplikacji, aby działała nawet, jako okienko. Jeżeli chcemy zmienić aplikację, musimy stuknąć i przytrzymać palec poza jej interfejsem.

Jeżeli chcecie sprawdzić, jak rozszerzenie działa w praktyce, to zapraszam do zapoznania się z materiałem “promocyjnym”Multiplexer.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top