Musish - web player dla Apple Music, który wygląda i działa tak, jakby stworzyło go Apple polecane, ciekawostki musish, Apple Music w przeglądarce, Apple music, Apple  Apple nie spieszy się z wydaniem oficjalnej wersji Apple Music pozwalającej na korzystanie z usługi przez przeglądarkę, ale też nie ma nic przeciwko tworzeniu web player Apple Music przez różnych użytkowników, udostępniając im wszystkie niezbędne narzędzia. Musish

Musish – web player dla Apple Music, który wygląda i działa tak, jakby stworzyło go Apple

Apple nie spieszy się z wydaniem oficjalnej wersji Apple Music pozwalającej na korzystanie z usługi przez przeglądarkę, ale też nie ma nic przeciwko tworzeniu web player Apple Music przez różnych użytkowników, udostępniając im wszystkie niezbędne narzędzia.

Kilka dni temu w sieci pojawiła się kolejna wersja takiego web playera Apple Music o nazwie Musish. Moim zdaniem jest to jak do tej pory najlepszy internetowy odtwarzacz Apple Music.

Musish - web player dla Apple Music, który wygląda i działa tak, jakby stworzyło go Apple polecane, ciekawostki musish, Apple Music w przeglądarce, Apple music, Apple  Apple nie spieszy się z wydaniem oficjalnej wersji Apple Music pozwalającej na korzystanie z usługi przez przeglądarkę, ale też nie ma nic przeciwko tworzeniu web player Apple Music przez różnych użytkowników, udostępniając im wszystkie niezbędne narzędzia. Musish 1

Aby rozpocząć korzystanie z Musish, trzeba zalogować za pomocą swojego Apple ID. W tym przypadku nasze bezpieczeństwo nie jest zagrożone, strona wykorzystuje API Apple, więc web developer nigdy nie zobaczy wprowadzonych danych. Autoryzacja tworzy token, który można odszyfrować tylko na serwerach Apple. Po włączeniu uwierzytelniania dwuskładnikowego normalnie otrzymacie kod autoryzacji Apple potwierdzający logowanie.

Musish - web player dla Apple Music, który wygląda i działa tak, jakby stworzyło go Apple polecane, ciekawostki musish, Apple Music w przeglądarce, Apple music, Apple  Apple nie spieszy się z wydaniem oficjalnej wersji Apple Music pozwalającej na korzystanie z usługi przez przeglądarkę, ale też nie ma nic przeciwko tworzeniu web player Apple Music przez różnych użytkowników, udostępniając im wszystkie niezbędne narzędzia. Musish web app

Styl nowego odtwarzacza internetowego przypomina Apple Music z iPhone’a i iTunes. Wygląda świetnie. Mało tego. Wiele osób uważa, że strona wygląda tak, jakby stworzyło ją samo Apple, a pod względem szybkości nawet przewyższa iTunes.

Odtwarzacz internetowy otrzymał wsparcie dla wszystkich kluczowych sekcji z muzyką i wieloma przydatnymi funkcjami. Na przykład użytkownik może dodać utwór, album lub wykonawcę do biblioteki multimediów, przeciągając je z komputera do okna przeglądarki.

Musish jest dostępny pod tym linkiem .

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top