iphone13 etui

Na YouTube pojawił się pierwszy unboxing wszystkich etui Apple MagSafe na iPhone’a 13 Pro

Autor kanału zollotech na YouTube, Aaron Zollo, udostępnił film z rozpakowywania wszystkich nowych etui Apple do iPhone’a 13 Pro i porównał je z akcesoriami do zeszłorocznych smartfonów.

Pomimo tych samych wymiarów iPhone 12 Pro i iPhone 13 Pro, rozmieszczenie przycisków na krawędziach tych modeli jest inne. Na przykład, jeśli umieścisz etui na iPhone’a 12 Pro na nowym smartfonie Apple, po prostu nie będziesz mógł nacisnąć przycisków głośności i blokady.

Silikonowe etui Apple do iPhone 13 Pro

Na YouTube pojawił się pierwszy unboxing wszystkich etui Apple MagSafe na iPhone'a 13 Pro ciekawostki silikonowe etui apple, etui iphone 13 pro, etui iphone 13, etui apple na iphone 13  Autor kanału zollotech na YouTube, Aaron Zollo, udostępnił film z rozpakowywania wszystkich nowych etui Apple do iPhone'a 13 Pro i porównał je z akcesoriami do zeszłorocznych smartfonów. ip13 etui2
Nowy układ przycisków w iPhone 13 Pro.

Kolejną różnicą o której już pisaliśmy wcześniej jest wycięcie na blok aparatu – w etui na modele Pro z 2021 roku jest on znacznie większy niż bloki wszystkich modeli iPhone’a 12, a także iPhone’a 13/13 mini.

Na YouTube pojawił się pierwszy unboxing wszystkich etui Apple MagSafe na iPhone'a 13 Pro ciekawostki silikonowe etui apple, etui iphone 13 pro, etui iphone 13, etui apple na iphone 13  Autor kanału zollotech na YouTube, Aaron Zollo, udostępnił film z rozpakowywania wszystkich nowych etui Apple do iPhone'a 13 Pro i porównał je z akcesoriami do zeszłorocznych smartfonów. ip13 etui1
Większy blok aparatu w etui iPhone 13 Pro.

Za pomocą specjalnej taśmy magnetycznej udało się również ustalić, że Apple zwiększyło rozmiar magnesów MagSafe, aby bezpieczniej mocować akcesoria.

Na YouTube pojawił się pierwszy unboxing wszystkich etui Apple MagSafe na iPhone'a 13 Pro ciekawostki silikonowe etui apple, etui iphone 13 pro, etui iphone 13, etui apple na iphone 13  Autor kanału zollotech na YouTube, Aaron Zollo, udostępnił film z rozpakowywania wszystkich nowych etui Apple do iPhone'a 13 Pro i porównał je z akcesoriami do zeszłorocznych smartfonów. ip13 etui3
Mocniejsze magnesy MagSafe.

Wszystkie kolory nowych etui możecie zobaczyć na poniższym filmie.

I przypominamy, że już dziś wieczorem, Apple wypuści finalną wersję iOS 15, iPadOS 15, watchOS 8 i tvOS 15. Jak przygotować się o aktualizacji? Tego wszystkiego dowiecie się klikając w poniższy link.

Aktualizacja powinna pojawić się około godziny 19-tej.

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry