Nadawanie paczki bezpośrednio z aplikacji InPost Mobile polecane, ciekawostki nadanie paczki z aplikacji InPost, nadanie paczki bezpośrednio z aplikacji InPost, jak nadac paczke z iPhone, jak nadać paczkę z InPost, iNpost  Nowa wersja InPost na iOS wprowadza opcję nadania paczki bez etykiety bezpośrednio w aplikacji. InPost 1

Nadawanie paczki bezpośrednio z aplikacji InPost Mobile

Nowa wersja InPost na iOS wprowadza opcję nadania paczki bez etykiety bezpośrednio w aplikacji.

InPost wydało nową wersję aplikacji na iPhone w której jedną z nowości jest możliwość nadania paczki bez etykiety bezpośrednio w apce. Zobaczcie jak to działa.

Aby nadać paczkę bez etykiety musicie wybrać środkową ikonę z dolnego paska, następnie wybrać opcję wysyłki, czy paczka ma być wysłana do paczkomaty, czy do domu, a także jej rozmiar.

Nadawanie paczki bezpośrednio z aplikacji InPost Mobile polecane, ciekawostki nadanie paczki z aplikacji InPost, nadanie paczki bezpośrednio z aplikacji InPost, jak nadac paczke z iPhone, jak nadać paczkę z InPost, iNpost  Nowa wersja InPost na iOS wprowadza opcję nadania paczki bez etykiety bezpośrednio w aplikacji. inPost 1

Teraz wpisujecie dane odbiorcy i gotowe.

Oprócz tego w aplikacji pojawiły się także inne zmiany. Lisa dostępna poniżej.

  • nadawanie paczki bezpośrednio z aplikacji InPost Mobile
  • możliwość opłacania wszystkich przesyłek pobraniowych
  • dodano możliwość wyszukiwania punktów w “Mapach Punktów InPost”
  • poprawki błędów

Więcej o aplikacji InPost Mobile na iOS możecie przeczytać klikając w to miejsce. Najnowsza wersja apki dostępna jest w App Store za darmo.

[appbox appstore 1437787639]

Pozostałe informacje

Beta testy

iOS 14 ? Sztuczki i triki

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry