buds

Nadchodzą nowe słuchawki Beats Studio Buds+

Apple pracuje nad nową wersją słuchawek dousznych Beats Studio Buds o nazwie Beats Studio Buds+. Co to za słuchawki? Ile kosztują? Kiedy premiera?

Informacja ta została odkryta przez 9to5Mac w iOS 16.4 RC, czyli w systemie, który został wydany wczoraj w godzinach wieczornych. Według danych znalezionych w tym kodzie, nowe słuchawki będą miały aktywną redukcję szumów oraz tryb przezroczystości, a także obsługiwać będą funkcje udostępniania dźwięku, automatycznego przełączania urządzeń oraz “Hej Siri”, takie same jak AirPods i inne bezprzewodowe słuchawki douszne Beats z chipem Apple.

Oryginalne Beats Studio Buds zostały wydane w 2021 roku i nie są zasilane przez układ Apple W1/H1, ale przez układ Beats. Z tego powodu nie mają funkcji, takich jak wykrywanie w uchu, automatyczne przełączanie urządzeń i synchronizacja sparowanych urządzeń w iCloud. Jednak umożliwiają one użytkownikom korzystanie z ekosystemów iOS i Android.

Nowe Beats Studio Buds+

Nadchodzą nowe słuchawki Beats Studio Buds+ ciekawostki wkładki douszne, udostępnianie dźwięku, tryb przezroczystości, słuchawki douszne, Nowości, iOS, Hej Siri, design, chip Apple, Beats Studio Buds, automatyczne przełączanie urządzeń, Apple, aktywna redukcja szumów, AirPods  Apple pracuje nad nową wersją słuchawek dousznych Beats Studio Buds o nazwie Beats Studio Buds+. Co to za słuchawki? Ile kosztują? Kiedy premiera? buds

Nowe Beats Studio Buds+ będą miały chip Apple, co oznacza, że będą mogły korzystać z funkcji, których nie mają oryginalne słuchawki Beats Studio Buds. Buds+ będą miały również sterowanie multimediami, a użytkownicy będą mogli przełączać między trybami redukcji szumów.

9to5Mac uzyskał również zdjęcie nowych słuchawek, które pokazuje nowy czarny kolor ze złotymi detalami. Projekt jest prawie identyczny jak oryginalne Beats Studio Buds. Nie wiadomo jednak, czy nowe słuchawki będą zastępować oryginalne Beats Studio Buds, czy też będą sprzedawane jako wersja premium z większą liczbą funkcji.

Nie wiadomo również, kiedy Beats ogłosi nowe Studio Buds+. Jednakże, biorąc pod uwagę, że obsługa nowych słuchawek została dodana do iOS 16.4 RC, który zostanie udostępniony publicznie w najbliższych dniach, firma nie powinna długo czekać na ogłoszenie nowych słuchawek.

Warto zauważyć, że w kodzie iOS 16.4 RC pojawiły się także wzmianki o niewydanym modelu AirPods. Nie wiadomo jednak, czy jest to wersja obecnych AirPods, czy też model AirPods Lite.

A co Wy o tym sądzicie? Dajcie tradycyjnie znać w komentarzach.

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top