smart

Nadchodzą zmiany w Allegro Smart. Będzie drożej

Złe wieści dla użytkowników Allegro Smart. Od 21 listopada 2022 firma podniesie miesięczną opłatę za korzystanie z usługi. O ile więcej zapłacimy?

Co to jest w ogóle Allegro Smart? Jest to specjalna usługa, po opłaceniu której otrzymujemy nielimitowaną liczbę bezpłatnych dostaw do sieci tysięcy Paczkomatów i punktów odbioru, listów poleconych, a także za pośrednictwem kuriera na terenie całej Polski. Oczywiście dotyczy to tylko produktów kupionych na Allegro posiadających oznaczonych oznaczenie SMART.

Nowa cena Allegro Smart

Nadchodzą zmiany w Allegro Smart. Będzie drożej ciekawostki podwyżka Allegro Smart, nowe ceny Allegro Smart, Allegro Smart  Złe wieści dla użytkowników Allegro Smart. Od 21 listopada 2022 firma podniesie miesięczną opłatę za korzystanie z usługi. O ile więcej zapłacimy? smart 1

Od 21 listopada cena Allegro Smart zostanie poniesiona z obecnych 49 zł do 59,90 zł. Zmieni się także minimalna kwota zakupów od jednego sprzedającego, która gwarantuje bezpłatną dostawę.

  • z 40 zł na 45 zł – w przypadku dostawy do paczkomatu i puntów odbioru.
  • z 40 zł na 65 zł – dla przesyłek kurierskich.

Tak jak wspomnieliśmy na wstępie nowe zasady będą obowiązywać od 21 listopada 2022 roku od godziny 9:00. Co Wy na to? Kto z Was korzysta z usługi? Dajcie znać w komentarzach!

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
aparat 1

Wybór aparatu fotograficznego – to warto wiedzieć

Aparat fotograficzny może służyć nie tylko do robienia zdjęć, ale również do nagrywania filmów. Zaawansowane technologicznie modele, m.in. marki Canon mają wbudowane funkcje, zapewniające idealną ostrość obrazów fotografowanych z najdalszych odległości, nawet przy słabym oświetleniu.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top