chatgpt

Nadchodzi GPT-4 – AI, która wykracza poza granice technologicznej wyobraźni!

Uwaga! Nadchodzi GPT-4. Już w przyszłym tygodniu firma OpenAI zaprezentuje nową wersję swojej generatywnej sztucznej inteligencji! Cieszcie się?

Według zapowiedzi, premiera nowego modelu GPT-4 ma nastąpić już w przyszłym tygodniu i z pewnością zyska ona wiele zainteresowanych użytkowników na całym świecie.

Co ciekawe, Microsoft również postanowił wykorzystać GPT-4, zintegrowując ją z platformą Bing Chat. To oznacza, że sztuczna inteligencja będzie jeszcze bardziej dostępna dla użytkowników i zapewni im jeszcze większe możliwości.

Co przyniesie nam ta nowa wersja GPT-4?

Po pierwsze, ma ona być znacznie bardziej wydajna i zdolna do szybszego reagowania. Jednak to nie koniec nowości, jakie przyniesie nam ta sztuczna inteligencja. GPT-4 ma bowiem zostać przekształcona w model dużego języka (LLM) i uzyskać jeszcze większe możliwości. Będzie w stanie dokładniej interpretować ludzkie pytania i zapewniać odpowiedzi we wszystkich językach, z coraz bardziej naturalnym językiem.

Jednak to, co wyróżnia GPT-4 spośród innych sztucznych inteligencji, to jej zdolność do generowania multimediów. GPT-4 ma być zdolna do interakcji poprzez tekst, obrazy, wideo i dźwięk. Dzięki temu będzie mogła tworzyć obrazy na podstawie tego, co użytkownik do niej napisze, ale także całe filmy lub muzykę.

Nadchodzi GPT-4 - AI, która wykracza poza granice technologicznej wyobraźni! ciekawostki kiedy premiera GPT-4, jak znaleść GPT-4, gpt-4 wikipedia, gpt-4 when, gpt-4 vs gpt-3, gpt-4 release date, gpt-4 reddit, gpt-4 openai, GPT-4 kiedy, GPT-4 co to jest, GPT-4 co to, gpt-4 chat, gpt-4 agi, GPT-4, czat GPT-4, co to jest GPT-4  Uwaga! Nadchodzi GPT-4. Już w przyszłym tygodniu firma OpenAI zaprezentuje nową wersję swojej generatywnej sztucznej inteligencji! Cieszcie się? gpt4

Nie trzeba być profesjonalnym artystą, by móc skorzystać z możliwości GPT-4. Jak widzicie powyżej wystarczy poprosić ją o wygenerowanie obrazu kota, a od razu zobaczymy wynik. Jeśli nie będziemy zadowoleni, będziemy mogli poprosić ją o zmiany, np. skłonić kota do czytania gazety, a sztuczna inteligencja stworzy kolejny obraz lub rysunek, na którym widzimy kota w interakcji z gazetą.

Co więcej, gdyby GPT-4 faktycznie była w stanie tworzyć filmy od podstaw, byłoby to rewolucyjne odkrycie. Microsoft planuje zorganizować wydarzenie zatytułowane “The Future of Work with AI” już 16 marca, gdzie zapewne zostanie pokazany podgląd działania nowego modelu GPT-4, a być może i tego dnia nowość zostanie wydana! Z niecierpliwością czekamy na kolejne informacje i szczegóły, które na pewno pojawią się w najbliższym czasie.

Gdy tylko będziemy wiedzieli coś więcej na pewno damy Wam znać!

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top