ios16.4.1

Nadchodzi iOS 16.4.1 i iPadOS 16.4.1

Według informacji ze źródła wewnętrznego, Apple planuje wydać niebawem nową aktualizację swojego systemu operacyjnego – iOS 16.4.1.

Według niepotwierdzonych doniesień, aktualizacja ta ma naprawić kilka błędów związanych z działaniem aplikacji na iPhone’ach i iPadach.

Jednym z błędów, który ma naprawić system iOS 16.4.1 i iPadOS 16.4.1 jest problem z aplikacją Pogoda, która odmawia pokazywania prognoz pogody. Wiele osób narzekało już na ten problem. Nie wiadomo jednak, czy naprawa tej aplikacji jest jedynym celem aktualizacji iOS 16.4.1, ale najprawdopodobniej tak.

Nadchodzi iOS 16.4.1 i iPadOS 16.4.1 ciekawostki wydajność, użytkownicy, stabilność, pogoda, narzędzia, iPhone, iPadOS 16.4.1, iPad, iOS 16.4.1, iOS, innowacje, Błędy, bluetooth, bateria, Apple, Aplikacje, Aktualizacja  Według informacji ze źródła wewnętrznego, Apple planuje wydać niebawem nową aktualizację swojego systemu operacyjnego - iOS 16.4.1. pogoda 1

Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie Apple wyda tę aktualizację, ale według niepotwierdzonych informacji ma to nastąpić w najbliższych dniach. Warto pamiętać, że Apple regularnie wydaje aktualizacje systemu iOS, aby poprawić jego działanie i zapewnić użytkownikom jak najlepszą jakość pracy. Wygląda więc na to, że przed oficjalnym wydaniem iOS 16.5 nad którym Apple już pracuje, firma wypuści niespodziewanie jeszcze jedną wersję swoich systemów dla iPhone i iPad.

Oczywiście, gdy tylko nowe systemy zostaną wydane damy Wam znać!

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top