Nadchodzi Jailbreak iOS 8.4.1? ciekawostki kiedy jailbreak iOS 8.4.1, Jailbreak iOS 8.4.1 już blisko, Jailbreak iOS 8.4.1, jailbreak, iPhone, iPad, ios 8.4.1, Cydia, Apple  Wczoraj postanowiłem zaktualizować swojego iPada 3gen do iOS 9.1. beta 2, choć powoli zaczynam tego żałować, pomimo korzystania z zaledwie paru aplikacji i rozszerzeń z Cydii. Cydia 1300x700

Nadchodzi Jailbreak iOS 8.4.1?

Wczoraj postanowiłem zaktualizować swojego iPada 3gen do iOS 9.1. beta 2, choć powoli zaczynam tego żałować, pomimo korzystania z zaledwie paru aplikacji i rozszerzeń z Cydii.

Na portalu Reddit pojawiają się co chwila informacje o prawdopodobnym wydaniu Jailbreak dla iOS 8.4.1, choć obecnie jest on dostępny tylko i wyłącznie dla iOS 8.4 i niższych.

Podobno Luca Todesco pracuje nad narzędziem do wykonania Jailbreak na iOS 8.4.1 i zamierza wydać je w niedalekiej przyszłości. Dobra wiadomość jest taka, że Apple nadal weryfikuje tę odsłonę, więc warto zaktualizować swój iGadżet w oczekiwaniu na Jailbreak lub powrócić do tej wersji z iOS 9. Weźcie pod uwagę, że Apple może zamknąć weryfikację w każdej chwili i wasze starania spełzną na niczym.

Nadchodzi Jailbreak iOS 8.4.1? ciekawostki kiedy jailbreak iOS 8.4.1, Jailbreak iOS 8.4.1 już blisko, Jailbreak iOS 8.4.1, jailbreak, iPhone, iPad, ios 8.4.1, Cydia, Apple  Wczoraj postanowiłem zaktualizować swojego iPada 3gen do iOS 9.1. beta 2, choć powoli zaczynam tego żałować, pomimo korzystania z zaledwie paru aplikacji i rozszerzeń z Cydii. Cydia.1

Luca postanowił również podzielić się ze społecznością informacjami o sobie:

i haven?t been part of any major jailbreak in the past, but i?ve been researching xnu & (generally speaking) darwin userland for quite a while, i?ve been involved in iphoneos stuff since 1.1.3 or something like that. made a few tweaks along the way.

i also happen to love memory corruption exploitation. see http://github.com/kpwn/vpwn / http://github.com/kpwn/tpwn

plus, kim jong cracks. world?s only intelliscreen x DRM bypass was my research.

Jeżeli plotki okażą się prawdą lub nie warto wrócić na poprzednią wersję iOS z najnowszej obecnie, lub po prostu zaktualizować sprzęt. iOS 9 jest dostępny od tygodnia, więc lada moment Apple może zamknąć weryfikację 8.4.1.

Myślicie, że Jailbreak dla 8.4.1 jest blisko?

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry