iphone14plus

Nadchodzi żółty iPhone 14 | 14 Plus

Według informacji opublikowanych na chińskim portalu społecznościowym Weibo, Apple planuje wprowadzić żółtego iPhone 14 | 14 Plus.

Należy jednak zauważyć, że nie mamy żadnego potwierdzenia, czy konto Weibo jest fałszywe. Mimo to, wprowadzenie nowych kolorów iPhone’a na wiosnę jest dla Apple tradycją, aby zwiększyć sprzedaż.

Warto wspomnieć, że w marcu ubiegłego roku Apple wprowadziło do oferty nowy zielony kolor dla iPhone’a 13 i iPhone’a 13 mini, a także kolor Alpine Green dla modeli iPhone’a 13 Pro. W kwietniu 2021 roku firma wprowadziła iPhone’a 12 i iPhone’a 12 mini w kolorze fioletowym.

Żółty iPhone 14 | iPhone 14 Plus

Nadchodzi żółty iPhone 14 | 14 Plus ciekawostki żółty iPhone 14 Plus, żółty iPhone 14, iphone 14 plus  Według informacji opublikowanych na chińskim portalu społecznościowym Weibo, Apple planuje wprowadzić żółtego iPhone 14 | 14 Plus. iPhoneXR zolty

Ostatnim razem, gdy Apple oferowało opcję żółtego koloru dla swojego iPhone’a, było to w przypadku modelu iPhone 11 w 2019 roku i iPhone’a XR w 2018 roku. Jeśli chodzi o modele 14 Pro, to najprawdopodobniej one nie będą dostępne w nowym kolorze, ponieważ kolor żółty może być zbyt podobny do istniejącej opcji Gold.

Niektóre źródła informują, że zespół PR Apple planuje briefing produktowy w przyszłym tygodniu. Warto jednak zauważyć, że Apple ogłosiło nowe zielone kolory dla serii iPhone 13 we wtorek, 8 marca ubiegłego roku. Istnieje zatem szansa, że briefing jest związany z wprowadzeniem nowego koloru.

W każdym razie, wprowadzenie nowego koloru do swojej linii iPhone może być atrakcyjną opcją dla konsumentów, którzy chcą wyróżnić się spośród innych użytkowników tego popularnego urządzenia. Będziemy czekać na oficjalne oświadczenie Apple w tej sprawie i poznamy więcej szczegółów dotyczących nowego koloru iPhone 14 i iPhone 14 Plus.

Co sądzicie o żółtym iPhone? Czy ktoś z Was planuje zakup iPhone’a w tym właśnie kolorze? Przy okazji zapraszamy Was do jednego z naszych poprzednich wpisów w którym opisywaliśmy Wam  i przedstawialiśmy jakie są najpopularniejsze kolory iPhone. Wpis dostępny jest tutaj – jaki jest najpopularniejszy kolor iPhone?

Oczywiście gdy tylko pojawi się oficjalna informacja w tej sprawie lub telefonu pojawią się w sprzedaży to tradycyjnie i jak zawsze od razu damy Wam znać.

Czytaj także:
Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top