appstore 1

Nagranie z napadu na Apple Store w Kalifornii [wideo]

W sieci pojawił się film pokazujący bezczelny napad na kalifornijski sklep Apple Store. Wideo pojawiło się na Weibo. Zobaczcie je już teraz.

Jak widzimy na poniższym wideo był to normalny dzień, po sklepie chodziło kilkudziesięciu klientów, którzy przyglądali się urządzeniom na stołach. Nagle dwóch zamaskowanych mężczyzn wyjęło torby i zaczęło szybko chodzić po sklepie, wyrywając ze stoisk smartfony i inne rzeczy – zabierając wszystko, co udało im się znaleźć po drodze.

Co ciekawe, nikt nawet nie próbował zatrzymać najwyraźniej nieuzbrojonych rabusiów, ponieważ ludzie odbiegali od nich, a pracownicy sklepu prosili klientów, aby nie wchodzili w drogę rabusiom.

W wyniku tego bezczelnego i zuchwałego napadu w biały dzień, przestępcy ukradli sprzęt o wartości około 35 tysięcy dolarów.

Warto zaznaczyć, że kradzież demonstracyjnych urządzeń Apple nie jest dobrym pomysłem, gdyż ich numery seryjne są znane sklepowi. Wcześniej zdarzały się przypadki, że firma po prostu zdalnie blokowała skradzione urządzenia.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top