iphone16pro

Najbardziej irytujący element wyglądu powróci w iPhone 16 Pro

Apple, które słynie z ciągłego ulepszania swoich iPhone’ów, wydaje się, że znowu chce zmienić coś w wyglądzie swoich topowych modelach, iPhone 16 Pro i Pro Max.

Tym razem planują wrócić do czegoś, co już kiedyś było i nie wszystkim się podobało – błyszczących, polerowanych brzegów. To interesujące, bo w poprzednich modelach od iPhone’a 12 do 14, już mieliśmy takie wykończenie i nie brakowało opinii, że to nie był najlepszy pomysł.

Te błyszczące brzegi faktycznie wyglądają elegancko, ale mają swoje minusy. Łatwo się brudzą od odcisków palców, szybko zbierają rysy i nie tak dobrze leżą w dłoni, bo są śliskie. Apple zmieniło to na matowe wykończenia, które były bardziej praktyczne i lepiej się sprawdzały na co dzień. Teraz jednak wracają do starych rozwiązań, ale podobno chcą to zrobić lepiej.

Najbardziej irytujący element wyglądu powróci w iPhone 16 Pro ciekawostki iphone 16 pro max, iPhone 16 Pro, Apple  Apple, które słynie z ciągłego ulepszania swoich iPhone'ów, wydaje się, że znowu chce zmienić coś w wyglądzie swoich topowych modelach, iPhone 16 Pro i Pro Max. iPhone14Pro 1 3

Według MacRumors, Apple pracuje nad ulepszeniem procesu produkcyjnego, żeby te polerowane brzegi były mniej podatne na te wszystkie problemy. Ma w tym pomóc nowa technologia polerowania tytanu. To brzmi obiecująco, ale pewnie wielu się zastanawia, czy na pewno to rozwiąże problem i czy te błyszczące brzegi faktycznie będą teraz lepsze.

Mimo że część użytkowników może być sceptyczna co do tych zmian, to Apple ma historię udowadniania, że ich decyzje projektowe są przemyślane. Wielu fanów marki jest ciekawych, jak ostatecznie będą wyglądały te nowe iPhone’y i czy te zmiany w designie faktycznie poprawią wrażenia z użytkowania.

Apple ma talent do przekonywania ludzi do swoich pomysłów, nawet jeśli na początku nie wszystkie są dobrze przyjmowane. Dlatego też ciekawe będzie zobaczyć, jak nowe iPhone’y 16 Pro i Pro Max zostaną przyjęte przez użytkowników i czy te polerowane brzegi rzeczywiście będą miały sens w nowej odsłonie. Czas pokaże, czy Apple znów udowodni, że wie, co robi.

Źródło:

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 123

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top