iphone15ultra 1

Najdroższy iPhone w historii: iPhone 15 Pro Max!

W najnowszym sprawozdaniu badawczym, analityk Pu postawił odważne przewidywanie odnośnie nadchodzących modeli iPhone w tym iPhone 15 Pro Max.

Analityk nie ujawnił konkretnych powodów swojej prognozy, ale zasugerował kilka możliwych ulepszeń w modelu 15 Pro Max, które mogą wpływać na jego cenę. Poza większą baterią i ekranem, iPhone 15 Pro Max będzie zawierał nowy typ obiektywu – soczewkę peryskopową. Ta nowoczesna technologia pozwoli użytkownikom na zoom optyczny w zakresie od 5x do 6x, co stanowi znaczący postęp w porównaniu do 3x zoomu dostępnego w obecnych modelach iPhone 14 Pro.

Najdroższy iPhone w historii: iPhone 15 Pro Max

Najdroższy iPhone w historii: iPhone 15 Pro Max! ciekawostki zoom optyczny, zaokrąglona ramka, USB-C, technologia, soczewka peryskopowa, masowa produkcja, iphone 15 pro max, iPhone 15, iPhone, innowacje, Ekran, Dynamic Island, cena, bateria, Apple  W najnowszym sprawozdaniu badawczym, analityk Pu postawił odważne przewidywanie odnośnie nadchodzących modeli iPhone w tym iPhone 15 Pro Max. iphone15promax 1

Soczewka peryskopowa to innowacyjne rozwiązanie, które korzysta z głównego obiektywu do robienia zdjęć, a światło jest następnie odbijane pod kątem 90 stopni za pomocą umieszczonego pod odpowiednim kątem lustra lub pryzmatu, skierowując je do drugiego obiektywu. Ten drugi obiektyw następnie przekazuje światło do czujnika obrazu. Aby to osiągnąć, przetwornik obrazu oraz dodatkowy obiektyw muszą być ulokowane z boku wewnątrz urządzenia, co wydłuża ogniskową i zajmuje cenne miejsce w smartfonie.

Pu przewiduje również, że nowa linia iPhone’ów 15 rozpocznie masową produkcję już w sierpniu, zgodnie z dotychczasowym harmonogramem firmy Apple. Pu jest przekonany, że Apple wyprodukuje w sumie około 84 milionów sztuk w drugiej połowie 2023 roku, z czego największą popularnością cieszyć się będą oba modele Pro, zwłaszcza w pierwszych miesiącach po premierze.

Wszystkie cztery modele iPhone’a 15 mają być wyposażone w port USB-C, Dynamic Island i nieco bardziej zaokrągloną ramkę. Jeśli te przewidywania okażą się prawdziwe, iPhone 15 Pro Max może stać się najdroższym iPhone’em w historii. Jedno jest pewne – technologia, innowacje i prestiż zawsze mają swoją cenę.

Wcześniej w sieci pojawiła się także informacja, która zdradziła nam pojemność baterii wszystkich tegorocznych Phone. Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą ma to wyglądać następująco.

Pojemność baterii iPhone 15 | 15 Pro

Najdroższy iPhone w historii: iPhone 15 Pro Max! ciekawostki zoom optyczny, zaokrąglona ramka, USB-C, technologia, soczewka peryskopowa, masowa produkcja, iphone 15 pro max, iPhone 15, iPhone, innowacje, Ekran, Dynamic Island, cena, bateria, Apple  W najnowszym sprawozdaniu badawczym, analityk Pu postawił odważne przewidywanie odnośnie nadchodzących modeli iPhone w tym iPhone 15 Pro Max. bateria 3

Według nieoficjalnych informacji, pojemność baterii w iPhone 15 ma wzrosnąć o 18%, osiągając poziom 3877 mAh, w porównaniu do 3279 mAh w iPhone 14. W przypadku modeli iPhone 15 Plus i iPhone 15 Pro przyrost wynosi 14%, z pojemnością odpowiednio 4912 mAh i 3650 mAh. Natomiast flagowy model, iPhone 15 Pro Max, będzie miał baterię o pojemności 4852 mAh, co stanowi wzrost o 12% w stosunku do poprzednika.

Co o tym sądzicie?

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 179

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top