OneTech08.05.2019
Najmniejsza na rynku szybka ładowarka USB-C o mocy 18W do Twojego iPhone i iPad

Posiadasz iPhone’a 8 lub nowszego? Jeśli tak to Twoje iUrządzenie posiada opcję szybkiego ładowania, a więc możesz naładować je w ciągu 30 min od 0 do poziomu 50%. Jak to zrobić? Za pomocą tej, małej i taniej 18W ładowarki!

Kilka miesięcy temu Apple wprowadziło do swojej oferty ładowarkę o mocy 18W, która jest właśnie w stanie naładować iPhone’a do poziomu 50% w ciągu 30 min. Ładowarka kosztuje 149 zł, ale poniżej znajdziecie coś lepszego. Co takiego? Ładowarkę, która jest mniejsza i tańsza.

Poznajcie High Five Mini, czyli najmniejsza na rynku ładowarkę PD 18W dla iPhone i iPad.

Jak mało kto – High Five nie chwali się logiem na połowę produktu.

Dobre wyczucie smaku producenta spowodowało, żę ładowarka jest utrzymana w minimalistycznym stylu.

Wszystkie ważne informacje, jak nazwa, logo, certyfikaty zgrabnie umieszczone są na wtyczce.

Teraz najważniejsza rzecz, czyli cena. Ładowarka od Apple, która jest większa kosztuje 149 zł, a ile kosztuje High Five Mini? 129 zł czyli jakby nie było 20 zł mniej, więc po co płacić więcej za coś co nie różni się praktycznie niczym i do tego jest większe?

Ja używam ładowarki już od blisko miesiąca i jak do tej pory nie miałem z nią żadnego problemu. Ładowarka działa, a mój iPhone X ładuje się o wiele szybciej.

Nie wiem jak Wy, ale ja z opcji szybkiego ładowania korzystam od roku i jak dla mnie jest to jedyne rozsądne rozwiązanie. Szczerze i gorąco polecam!

Szybkie ładowanie

Oczywiście, aby możliwe było skorzystanie z opcji szybkiego ładowania musicie mieć odpowiednie iUrządzenie, czyli minimum iPhone 8. Oprócz tego potrzebny jest także kabel USB-C na Lightning. Niestety takiego kabla nie ma w zestawie z iPhone, więc musimy go kupić osobno.

Ja w obecnej chwili korzystam z kabla Vokamo. Jest to certyfikowany kabel o długości 1.2 metra. Bardzo fajny kabelek, który ma małe końcówki dzięki czemu mogę ładować telefon bez wyciągania z etui. 

Jest to dość ważne, bo testowałem już kilka kabli, których końcówki były tak duże, że musiałem ściągać etui aby naładować telefon.

Oprócz tego jak widzicie końcówki są gumowane, więc na pewno tak szybko się nie przerwą jak te od Apple.

18W ładowarkę High Five Mini, którą jeszcze raz gorąco polecam możecie zakupić klikając w tym miejscu, a kabel Vokamo USB-C na Lightning w tym miejscu.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Blog technologiczny OneTech.pl
@onetechpl

Możliwość komentowania jest wyłączona.