Najnowsza aktualizacja PlayStation 4 psuje konsole polecane, ciekawostki PS4, PlayStation 4, Aktualizacja  Użytkownicy Sony PlayStation 4 masowo narzekają na problemy z uruchamianiem konsol po aktualizacji oprogramowania do wersji 7.50. PS4 1300x700

Najnowsza aktualizacja PlayStation 4 psuje konsole

Użytkownicy Sony PlayStation 4 masowo narzekają na problemy z uruchamianiem konsol po aktualizacji oprogramowania do wersji 7.50.

Aktualizacja PlayStation 4 numer 7.50 została wydana 16 kwietnia. Zgodnie z informacjami o wersji wprowadza kilka drobnych ulepszeń w wydajności PS4.

Najnowsza aktualizacja PlayStation 4 psuje konsole polecane, ciekawostki PS4, PlayStation 4, Aktualizacja  Użytkownicy Sony PlayStation 4 masowo narzekają na problemy z uruchamianiem konsol po aktualizacji oprogramowania do wersji 7.50. ps4 system update

VG 24/7 zauważa, że ??po aktualizacji oprogramowania PS4 przestaje się ładować. Niektórzy właściciele konsoli zgłaszają również cykliczne restarty, podczas gdy inni widzą czarny ekran tylko po włączeniu PS4.

Przedstawiciele Sony nie skomentowali jeszcze tej sytuacji. Jedynym obejściem tego problemu jest uruchomienie konsoli w trybie awaryjnym.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry