Najnowsza Motorola RAZR nie zdała testu na ?składanie? polecane, ciekawostki Wideo, motorola razr, Ekran  Reporterzy CNET przetestowali składaną konstrukcję nowej Motoroli RAZR, składając ją i rozkładając tysiące razy za pomocą specjalnego robota Foldbot SquareTrade. Jak wypadł test?
 MOTOROLA

Najnowsza Motorola RAZR nie zdała testu na ?składanie?

Reporterzy CNET przetestowali składaną konstrukcję nowej Motoroli RAZR, składając ją i rozkładając tysiące razy za pomocą specjalnego robota Foldbot SquareTrade. Jak wypadł test?

Ekran Motorola RAZR odkształcił się po około 27 000 zgięciach. Po złożeniu smartfon stał się nierówny, a zawias zaczął wydawać dziwne dźwięki. Niemniej jednak ekran smartfona nadal działał.

Biorąc pod uwagę fakt, że przeciętny użytkownik sprawdza swój smartfon około 100 razy dziennie, zawias i ekran Motorola RAZR może odkształcić  się i w efekcie uszkodzić już w ciągu pierwszego roku użytkowania.

Dla porównania w 2019 roku reporterzy CNET przeprowadzili ten sam test na urządzeniu Samsung Galaxy Fold, które wytrzymało 119 380 zgięć przez 14 godzin.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry