Huawei Honor Band 5

Najnowsza sportowa opaska Huawei Honor Band 5 dostępna w bardzo atrakcyjnej cenie

Dawno nie było wpisu z promocyjnym produktem, więc nadrabiamy zaległości. Dziś chcemy Wam polecić opaskę sportową Huawei Honor Band 5 z ekranem AMOLED.

Honor Band 5 to opaska wyposażona w czytelny i barwny ekran AMOLED, który przykryto jest szkłem 2.5D. Jest to obowiązkowy gadżet dla każdej osoby, która lubi prowadzić aktywny tryb życia.

Najnowsza sportowa opaska Huawei Honor Band 5 dostępna w bardzo atrakcyjnej cenie ciekawostki Promocja, opaska Huawei Honor Band 5, Huawei Honor Band 5  Dawno nie było wpisu z promocyjnym produktem, więc nadrabiamy zaległości. Dziś chcemy Wam polecić opaskę sportową Huawei Honor Band 5 z ekranem AMOLED. Honor5 2

Ta świetna opaska wyposażona jest w takie funkcje jak: Powiadomienia o połączeniach i wiadomościach, monitorowanie snu, krokomierz, pomiar spalonych kalorii, pomiar wydajności i obciążenia organizmu i wiele, wiele więcej.

Najnowsza sportowa opaska Huawei Honor Band 5 dostępna w bardzo atrakcyjnej cenie ciekawostki Promocja, opaska Huawei Honor Band 5, Huawei Honor Band 5  Dawno nie było wpisu z promocyjnym produktem, więc nadrabiamy zaległości. Dziś chcemy Wam polecić opaskę sportową Huawei Honor Band 5 z ekranem AMOLED. Honor5 3

Jak wspomniałem na wstępie opaska jest oczywiście wodoodporna do 50 metrów. Czas pracy opaski na jednym ładowaniu wynosi od 12 do 20 dni.

Normalna cena opaski w Polsce to 190 zł. Po skorzystaniu z naszej promocji będziecie mogli nabyć ten świetny gadżet za jedyne 130 zł czyli 60 zł taniej.

Kod promocyjny: L152P

Więcej na temat produktu, a także link do sklepu znajdziecie – tutaj.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry