Najnowsza wersja iOS 12.1 naprawi Autoportrety w iPhone XS / XS Max i iPhone XR polecane, ciekawostki   Jedną z nowości w iPhone XS i iPhone XR jest technologia Smart HDR. To właśnie ona odpowiedzialna jest za nienaturalny wygląd selfie wykonanych najnowszymi iUrządzeniami. iOS12.1 1

Najnowsza wersja iOS 12.1 naprawi Autoportrety w iPhone XS / XS Max i iPhone XR

Jedną z nowości w iPhone XS i iPhone XR jest technologia Smart HDR. To właśnie ona odpowiedzialna jest za nienaturalny wygląd selfie wykonanych najnowszymi iUrządzeniami.

Algorytm Smart HDR w starszych wersjach iOS 12 po prostu źle wybiera zdjęcia i w efekcie selfie wyglądają bardzo nienaturalnie. Skóra na zdjęciu jest za bardzo wygładzona (patrz niżej).

Najnowsza wersja iOS 12.1 naprawi Autoportrety w iPhone XS / XS Max i iPhone XR polecane, ciekawostki   Jedną z nowości w iPhone XS i iPhone XR jest technologia Smart HDR. To właśnie ona odpowiedzialna jest za nienaturalny wygląd selfie wykonanych najnowszymi iUrządzeniami. 10

Jak podaje serwis The Verge, Apple wie o istnieniu błędu i problem ma zostać rozwiązany w nadchodzącej wersji iOS 12.1. Kiedy zatem pojawi się finalna wersja iOS 12.1? Najprawdopodobniej 30 października, zaraz po zakończeniu się specjalnej konferencji Apple na której zobaczymy nowe iPady Pro z Face ID.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry