Najnowsza wersja WhatsApp wprowadza logowanie za pomocą Touch ID lub Face ID ciekawostki whatsapp z touch id, WhatsApp, whastapp z face id, Blokada  W nocy w App Store pojawiła się aktualizacja aplikacji Whastapp, która pozwala zabezpieczyć dostęp do aplikacji za pomocą Touch ID lub Face ID. iPhoneX face id

Najnowsza wersja WhatsApp wprowadza logowanie za pomocą Touch ID lub Face ID

W nocy w App Store pojawiła się aktualizacja aplikacji Whastapp, która pozwala zabezpieczyć dostęp do aplikacji za pomocą Touch ID lub Face ID.

Od teraz, aby dostać się do wewnątrz aplikacji konieczne będzie zeskanowanie naszej twarzy lub odcisku palca. Jak włączyć nową blokadę?

Najnowsza wersja WhatsApp wprowadza logowanie za pomocą Touch ID lub Face ID ciekawostki whatsapp z touch id, WhatsApp, whastapp z face id, Blokada  W nocy w App Store pojawiła się aktualizacja aplikacji Whastapp, która pozwala zabezpieczyć dostęp do aplikacji za pomocą Touch ID lub Face ID. Whastapp 1

Jak widzicie na powyższych screenach, aby włączyć nową funkcję należy udać się do Ustawienia – Konto – Prywatność – Blokada ekranu. Aktualizacja dostępna jest za darmo.

[app 310633997]

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top