Apple TV 4K 3. generacji

Najnowsze Apple TV 4K ma zmodyfikowaną wersję procesora A15 Bionic

W momencie ogłoszenia Apple TV 4K 3. gerevacji, firma poinformowała, że sprzęt posiada procesor A15 Bionic, ale nie powiedziano, że zmieniono w nim kilka rzeczy.

Apple TV 4K 3. generacji, wydane na początku tego miesiąca, zawiera zmodyfikowaną wersję układu A15 Bionic z wyłączonym jednym rdzeniem procesora – informuje FlatpanelsHD, powołując się na dane z aplikacji TV Info dla systemu tvOS.

Najnowsze Apple TV 4K ma zmodyfikowaną wersję procesora A15 Bionic ciekawostki Apple TV 4K 3. generacji  W momencie ogłoszenia Apple TV 4K 3. gerevacji, firma poinformowała, że sprzęt posiada procesor A15 Bionic, ale nie powiedziano, że zmieniono w nim kilka rzeczy. A15

Witryna twierdzi, że A15 Bionic w Apple TV ma pięciordzeniowy procesor, podczas gdy chip A15 w iPhone 13 i iPhone 14 ma sześć rdzeni. Mimo to nowe Apple TV jest około 40% szybsze i mniejsze niż poprzednie Apple TV 4K z chipem A12 Bionic.

W recenzji stwierdzono, że nowy Apple TV jest znacznie szybsze niż konsole takie jak Xbox One. Chociaż nie zostało to potwierdzone, raport sugeruje, że Apple TV wykorzystuje wersję układu A15 Bionic z czterordzeniowym procesorem graficznym, w porównaniu z pięciordzeniowym procesorem graficznym w modelach iPhone 13 Pro. Apple twierdzi, że wydajność GPU jest nawet o 30% szybsza w nowym Apple TV w porównaniu z poprzednią generacją.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top