Samsung Galaxy Buds+

Najnowsze bezprzewodowe słuchawki Samsung Galaxy Buds+ zaprezentowane na filmie

Oficjalna prezentacja najnowszych produktów Samsunga dopiero za kilka dni, a w sieci już dziś można zobaczyć z bliska jeden z kilku nowych produktów firmy. Mowa o bezprzewodowych słuchawkach Galaxy Buds+.

Przedwczoraj na kanale YouTube techtechtech pojawił się film pokazujący nam z bliska najnowsze słuchawki Galaxy Buds+.

Najnowsze bezprzewodowe słuchawki Samsung Galaxy Buds+ zaprezentowane na filmie polecane, ciekawostki Wideo, Samsung Galaxy Buds+, Samsung, cena  Oficjalna prezentacja najnowszych produktów Samsunga dopiero za kilka dni, a w sieci już dziś można zobaczyć z bliska jeden z kilku nowych produktów firmy. Mowa o bezprzewodowych słuchawkach Galaxy Buds+. sluchawki 1

Autor filmu otrzymał słuchawki przez pomyłkę. Najprawdopodobniej jeden z europejskich detalistów, wysłał je po prostu zbyt wcześnie.

Jak widzicie powyżej konstrukcja urządzenia niewiele się zmieniła. Zgodnie z opisem na pudełku słuchawek działają prawie dwa razy dłużej niż zwykłe Galaxy Buds. Ponadto każde słuchawki mają teraz subwoofer i głośnik wysokotonowy. Producent zainstalował również potrójne mikrofony, aby poprawić redukcję szumów, jednak dotyczy to tylko hałasu podczas rozmowy. Galaxy Buds + nie otrzymał aktywnej redukcji szumów.

Nowe słuchawki będą kosztować 150 USD i trafią do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top