iPhone 9

Najnowszy iPhone 9 już w fazie testowej. Co to znaczy?

Według najnowszych doniesień, iPhone 9 znajduje się już w fazie testowej. Faza testowa jest ostatnim krokiem przed rozpoczęciem masowej produkcji. Informują o tym chińskie źródła z łańcucha dostaw.

Masowa produkcja urządzenia rozpocznie się w połowie lutego, a oficjalna prezentacja w marcu tego roku. W tym samym miesiącu rozpoczyna się sprzedaż nowego iPhone?a.

Najnowszy iPhone 9 już w fazie testowej. Co to znaczy? polecane, ciekawostki iPhone 9, Apple  Według najnowszych doniesień, iPhone 9 znajduje się już w fazie testowej. Faza testowa jest ostatnim krokiem przed rozpoczęciem masowej produkcji. Informują o tym chińskie źródła z łańcucha dostaw. 2020 iPhone SE 2 4.7 LCD display scaled 1

iPhone 9 jak wspomniałem na początku będzie miał 4,7-calowy ekran i niektóre funkcje iPhone’a 8, w tym skaner linii papilarnych Touch ID w przycisku pod ekranem głównym.

Nowy iPhone otrzyma jednak zupełnie nowe wnętrze. Sercem urządzenia ma być procesor A13, czyli ten który dostępny jest obecnie w iPhone 11 / 11 Pro. ?Dziewiątka? będzie miała 3 GB pamięci RAM, a dzięki nowemu SoC żywotność baterii znacznie się wydłuży.

Urządzenie ma być dostępne w cenie od 399 USD.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top