Najpierw się śmieją, a potem i tak kopiują. Czyli kolejne żałosne zachowanie konkurencji polecane, ciekawostki Apple  Jak co roku, najpierw się śmieją, a później i tak kopiują od Apple. O co chodzi? Jeszcze nie wiecie? To już wyjaśniamy! iPhone12 pudelko

Najpierw się śmieją, a potem i tak kopiują. Czyli kolejne żałosne zachowanie konkurencji

Jak co roku, najpierw się śmieją, a później i tak kopiują od Apple. O co chodzi? Jeszcze nie wiecie? To już wyjaśniamy!

Decyzja Apple o wyjęciu słuchawek EarPods z opakowania iPhone 12 według DigiTimes znacznie zwiększy sprzedaż AirPods i nowych słuchawek Beats Flex. Wiele na to wskazuje, że wkrótce Apple nie będzie jedynym, który usunął to akcesorium z pudełek smartfonów.

Zdaniem DigiTimes już wkrótce inni producenci smartfonów pójdą za przykładem Apple, wyjmując z pudełek smartfonów słuchawki, po to, aby ?pchnąć? do przodu sprzedaż modeli bezprzewodowych.

Najpierw się śmieją, a potem i tak kopiują. Czyli kolejne żałosne zachowanie konkurencji polecane, ciekawostki Apple  Jak co roku, najpierw się śmieją, a później i tak kopiują od Apple. O co chodzi? Jeszcze nie wiecie? To już wyjaśniamy! iPhone12

Jak zapewne wiecie wielu producentów, takich jak Xiaomi po tym jak Apple ogłosiło, że usuwa słuchawki i zasilacz z opakowania iPhone, od razu zaczęło ?nabijać się? i krytykować ten ruch.

Xiaomi odnosiło się do braku ładowarki, co chyba najbardziej rozwścieczyło użytkowników. Raport DigiTimes wspomina tylko o słuchawkach, a nie o ładowarkach, które zapewne na razie nie znikną z opakowań innych smartfonów.

Całkowite usunięcie słuchawek z pudełek smartfonów innych firm będzie wyraźnym sygnałem, że chcą one zdecydowanie dążyć do dalszego rozkwitu rynku słuchawek bezprzewodowych, który jak wiemy obecnie zdominowany jest przez AirPods.

Więcej o iPhone 12

Etui i szkła hartowane na ekran

Testy 

Pamięć RAM 

Pozostałe informacje

Akcesoria

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry