Najpopularniejsze dźwięki systemowe iPhone'a w A Capella polecane, ciekawostki Wideo, Maytree, iPhone, dzwieki z iPhone a capella, dzwięki z iPhone, dźwięki, Apple, a capella  W zeszłym miesiącu południowokoreańska grupa Maytree zebrała pochwały za wideo w którym wykonała A Capella efekty dźwiękowe z systemu Windows. W nowym wideo grupa zajęła się dźwiękami z iPhone. Acapella

Najpopularniejsze dźwięki systemowe iPhone’a w A Capella

W zeszłym miesiącu południowokoreańska grupa Maytree zebrała pochwały za wideo w którym wykonała A Capella efekty dźwiękowe z systemu Windows. W nowym wideo grupa zajęła się dźwiękami z iPhone.

To minutowe wideo film zawiera wszystkie popularne dźwięki / dzwonki dostępne w iPhone. Film rozpoczyna się klasycznym dzwonkiem Opening, a następnie dzwonkiem Marimba i dzwonkiem Strum. Ponadto grupa artystycznie odtworzyła dźwięk ?Alarm?. Następnie pojawia się sygnał do wiadomości tekstowych, a nawet powiadomienie o ładowaniu.

Jeśli nie widzieliście wideo z efektami dźwiękowymi systemu Windows, to możecie go obejrzeć w tym miejscu.

Szkła dla iPhone 12 / 12 Pro

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry