macbookair

Najpopularniejszy laptop Apple będzie większy

Apple pracuje nad MacBookiem Air z 15,5-calowym ekranem, jego premiera zaplanowana jest na wiosnę 2023 roku. Informuje o tym serwis macrumors.

Informacje eo nowym rozmiarze ekranu pochodzą od Rossa Younga. Model 15,5-calowy znajdzie się pomiędzy 14- i 16-calowymi laptopami MacBook Pro. Tym samym stając się największym w całej linii Air (obecny model ma 13,3 cala).

Najpopularniejszy laptop Apple będzie większy ciekawostki MacBook Air 2023, Apple  Apple pracuje nad MacBookiem Air z 15,5-calowym ekranem, jego premiera zaplanowana jest na wiosnę 2023 roku. Informuje o tym serwis macrumors. MacBookAirM2

Jednocześnie nie warto chyba oczekiwać innowacji w zakresie wzornictwa: nowy produkt będzie wyglądał podobnie do odświeżonego modelu z 2022 roku, z płaskimi krawędziami, powiększonym gładzikiem Force Touch, klawiaturą z klawiszami funkcyjnymi, a także portem MagSafe, unowocześnionym systemem audio i kamerą 10.

Nie wiadomo jeszcze, jakie procesor znajdzie się w urządzeniu. Prawdopodobnie będzie to układ M2 lub nawet jeden z wariantów M2 Pro. Nie należy jednak spodziewać się technologii ProMotion (daje zwiększoną częstotliwość do 120 Hz).

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top