lokalizacja1

Najprostsza metoda zmiany lokalizacji iPhone’a bez Jailbreaka

Żyjemy w czasach, w których wszyscy chcemy być bezpieczni bez względu na wszystko. Czasami jednak urządzenie śledzące lokalizację w naszym urządzeniu pakuje nas w kłopoty. Jak zatem sobie z tym radzić?

W takim przypadku może nam pomóc zmiana lokalizacji. Użytkownicy systemu Android mają tę przewagę, że mogą to zrobić bez zastanowienia. Nie dotyczy to jednak użytkowników iPhone’a. Aby zmienić lokalizację, konieczne było wykonanie Jailbreak, który jak wiecie nie jest tak do końca bezpieczny. Aż do teraz. Dziś opiszemy Wam prosty sposób, dzięki któremu będziesz mógł zmienić lokalizację iPhone bez Jailbreak. Zaczynajmy

Aby zmienić lokalizację iPhone’a bez jailbreakowania, możesz użyć narzędzia innej firmy, takiego jak iToolPaw iGPSGo.
Oto ogólny przewodnik krok po kroku, jak zmienić lokalizację iPhone’a bez jailbreakowania:

1. Pobierz i zainstaluj iToolPaw iGPSGo: Najpierw musisz pobrać iToolPaw iGPSGo z jego oficjalnej strony internetowej. Zainstaluj go na swoim komputerze.

2. Podłącz iPhone’a: Po zainstalowaniu iToolPaw iGPSGo otwórz program i podłącz iPhone’a do komputera za pomocą kabla USB.

3. Wybierz tryb: iToolPaw iGPSGo zazwyczaj oferuje kilka trybów zmiany lokalizacji. Wybierz odpowiedni tryb dla swoich potrzeb. Na przykład, jeśli chcesz symulować ruch wzdłuż trasy, wybierz tryb „Dwa punkty” lub „Wielopunktowe”.

Najprostsza metoda zmiany lokalizacji iPhone'a bez Jailbreaka poradniki, ciekawostki zmiana lokalizacji gps iphone, jak zmienic lokalizacje iphone, iMyFone AnyTo Żyjemy w czasach, w których wszyscy chcemy być bezpieczni bez względu na wszystko. Czasami jednak urządzenie śledzące lokalizację w naszym urządzeniu pakuje nas w kłopoty. Jak zatem sobie z tym radzić? gps 2

4. Wybierz żądaną lokalizację:

 • Jeśli korzystasz z trybu „Zmień lokalizację”, możesz ręcznie wprowadzić adres lub współrzędne wybranej lokalizacji lub po prostu przypiąć ją na mapie.
 • Jeśli korzystasz z trybu „Dwa punkty” lub „Wiele punktów”, ustaw trasę, wybierając punkt początkowy i końcowy lub wybierając wiele punktów na mapie.

5. Uruchom wirtualną lokalizację: Po ustawieniu żądanej lokalizacji lub trasy kliknij przycisk „Rozpocznij modyfikację” lub podobny. Lokalizacja GPS Twojego iPhone’a zmieni się na nową lokalizację.

6. Sprawdź zmianę lokalizacji: Otwórz na iPhonie dowolną aplikację korzystającą z lokalizacji GPS, aby upewnić się, że zmiana została zastosowana.

Inną aplikacją, która także pozwala na zmianę lokalizacji jest iMyFone AnyTo Location Changer. Jak działa? O tym poniżej, ale zacznijmy najpierw od podstawowych zagadnień.

Co powinieneś wiedzieć o zmianie lokalizacji bez Jailbreak?

Najprostsza metoda zmiany lokalizacji iPhone'a bez Jailbreaka poradniki, ciekawostki zmiana lokalizacji gps iphone, jak zmienic lokalizacje iphone, iMyFone AnyTo Żyjemy w czasach, w których wszyscy chcemy być bezpieczni bez względu na wszystko. Czasami jednak urządzenie śledzące lokalizację w naszym urządzeniu pakuje nas w kłopoty. Jak zatem sobie z tym radzić? mapa 1

Czy mogę zmienić lokalizację iPhone’a bez jailbreaka?

Tak. Zmiana lokalizacji iPhone’a bez jailbreaka jest możliwa. Ale do tego potrzebne są pewne narzędzia innych firm. Jeśli nie masz narzędzi, użytkownicy nie mogą tego zrobić. Wybierając narzędzie innej firmy, należy sprawdzić, czy jest ono bezpieczne, łatwe w użyciu i kompatybilne z urządzeniem, czy nie.

Co należy zrobić przed zmianą lokalizacji GPS iPhone’a?

Przed zmianą lokalizacji GPS iPhone’a zalecamy wyłączenie usług lokalizacyjnych w telefonie iPhone. Aby wyłączyć lokalizację, należy wykonać następujące kroki:

 • Przejdź do ustawień w swoim urządzeniu.
 • Kliknij na “Prywatność” i wybierz “Usługi lokalizacji”.

Najprostsza metoda zmiany lokalizacji iPhone'a bez Jailbreaka poradniki, ciekawostki zmiana lokalizacji gps iphone, jak zmienic lokalizacje iphone, iMyFone AnyTo Żyjemy w czasach, w których wszyscy chcemy być bezpieczni bez względu na wszystko. Czasami jednak urządzenie śledzące lokalizację w naszym urządzeniu pakuje nas w kłopoty. Jak zatem sobie z tym radzić? lokalizacja 1

 •  Przełącz opcję WŁĄCZ/WYŁĄCZ.

Czy są jakieś proste sposoby na podstępną zmianę lokalizacji iPhone’a/iPada bez korzystania z programu Jailbreak?

Tak, istnieje prosty sposób na zmianę lokalizacji iPhone’a/iPada bez korzystania z programu Jailbreak. Poczekaj i kontynuuj czytanie w następnym akapicie. Tutaj dzielimy się szczegółami na temat jednego z najlepszych narzędzi do zmiany lokalizacji iPhone’a bez jailbreaka. To narzędzie ma również zastosowanie do urządzeń z systemem Android. Jeśli używasz urządzenia z Androidem i nadal chcesz go używać, możesz iść na to.

 Jak zmienić lokalizację iPhone’a bez Jailbreak

Najprostsza metoda zmiany lokalizacji iPhone'a bez Jailbreaka poradniki, ciekawostki zmiana lokalizacji gps iphone, jak zmienic lokalizacje iphone, iMyFone AnyTo Żyjemy w czasach, w których wszyscy chcemy być bezpieczni bez względu na wszystko. Czasami jednak urządzenie śledzące lokalizację w naszym urządzeniu pakuje nas w kłopoty. Jak zatem sobie z tym radzić? lok1

Najprostszym rozwiązaniem, które pozwoli zmienić lokalizację bez Jailbreak jest narzędzie iMyFone AnyTo Location Changer. Ta aplikacja jest kompleksowym rozwiązaniem dla wszystkich użytkowników Androida i iPhone’a, którzy nie chcą dzielić się swoją lokalizacją. Aby móc z niego korzystać na telefonie iPhone, nie trzeba łamać zabezpieczeń (Jailbreak) urządzenia.  Aplikacja posiada ogromna ilość funkcji co czyni apkę jedną z najlepszych.

Cechy, które sprawiające, że

iMyFone AnyTo Location Changer jest narzędziem najwyższej klasy to:

 • Jest pomocne w bezproblemowej zmianie GPS iPhone’a. Nie ma potrzeby, aby użytkownicy pobierali inne aplikacje innych firm, aby z niej korzystać.
 • Jest kompatybilny zarówno z systemem Android, jak i iOS. Niezależnie od urządzenia, którego użytkownik jest właścicielem, może go wypróbować i zmienić swoją obecną lokalizację.
 • Obsługuje wszystkie aplikacje mediów społecznościowych i gry Pokemon Go AR wymagające dostępu do lokalizacji użytkownika.
 • Pomocna w ustawianiu pozorowanych lokalizacji w aplikacjach randkowych.

Jak zmienić lokalizację iPhone’a za pomocą aplikacji iMyFone AnyTo:

 • Zainstaluj i uruchom aplikację iMyFone AnyTo na swoim komputerze. Stuknij przycisk “Rozpocznij”.

Najprostsza metoda zmiany lokalizacji iPhone'a bez Jailbreaka poradniki, ciekawostki zmiana lokalizacji gps iphone, jak zmienic lokalizacje iphone, iMyFone AnyTo Żyjemy w czasach, w których wszyscy chcemy być bezpieczni bez względu na wszystko. Czasami jednak urządzenie śledzące lokalizację w naszym urządzeniu pakuje nas w kłopoty. Jak zatem sobie z tym radzić? 1

 • Następnie podłącz urządzenie do komputera. Teraz możesz również połączyć urządzenie z tą samą siecią Wi-Fi.

Najprostsza metoda zmiany lokalizacji iPhone'a bez Jailbreaka poradniki, ciekawostki zmiana lokalizacji gps iphone, jak zmienic lokalizacje iphone, iMyFone AnyTo Żyjemy w czasach, w których wszyscy chcemy być bezpieczni bez względu na wszystko. Czasami jednak urządzenie śledzące lokalizację w naszym urządzeniu pakuje nas w kłopoty. Jak zatem sobie z tym radzić? 2

 • Następnie mapa zostanie załadowana automatycznie. Możesz wybrać lub wprowadzić dowolne “fałszywe” miejsce na mapie.

Najprostsza metoda zmiany lokalizacji iPhone'a bez Jailbreaka poradniki, ciekawostki zmiana lokalizacji gps iphone, jak zmienic lokalizacje iphone, iMyFone AnyTo Żyjemy w czasach, w których wszyscy chcemy być bezpieczni bez względu na wszystko. Czasami jednak urządzenie śledzące lokalizację w naszym urządzeniu pakuje nas w kłopoty. Jak zatem sobie z tym radzić? 3

 • Kliknij “Przenieś”, dzięki czemu lokalizacja zostanie zmieniona na wybrane przez Ciebie miejsce. Otwórz mapę Google na swoim iPhone, GPS iPhone’a również został “zmieniony” na wybrane wcześniej miejsce.

Najprostsza metoda zmiany lokalizacji iPhone'a bez Jailbreaka poradniki, ciekawostki zmiana lokalizacji gps iphone, jak zmienic lokalizacje iphone, iMyFone AnyTo Żyjemy w czasach, w których wszyscy chcemy być bezpieczni bez względu na wszystko. Czasami jednak urządzenie śledzące lokalizację w naszym urządzeniu pakuje nas w kłopoty. Jak zatem sobie z tym radzić? 4

Podsumowanie

iMyFone AnyTo Location Changer jest jednym z godnych polecenia narzędzi dla wszystkich użytkowników poszukujących aplikacji, które pomogą im zmienić lokalizację iPhone’a bez Jailbreak. Aplikacja nie wymaga żadnej wiedzy technicznej. Interfejs jest czytelny i prosty, więc każdy użytkownik zarówno iOS jak i Android  bez problemu sobie z tym poradzi.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top