szczotka

Nandme NX7000 z baterią, która pracuje przez 365 dni!

Jeśli używasz szczoteczki elektrycznej to na pewno nie raz zdarzały Ci się takie sytuacje. Przed pójściem spać jesteś zmęczony i chcesz szybko umyć zęby, a tu Twoja szczoteczka ma rozładowaną baterię. To nie wszystko.

Gdy chcesz ją naładować często okazuje się, że nie możesz znaleźć ładowarki lub brakuje kabla do ładowania. Kiedy spieszysz się na wyjazd służbowy, łatwo jest zapomnieć o ładowarce, którą trzeba zabrać ze sobą. Często zdarza się też, że w podróż zabierasz kilka ładowarek i kabli do ładowania.

Wszystkie te problemy są związane z czasem pracy baterii szczoteczek elektrycznych. Obecnie słaba żywotność baterii znajduje się wysoko na liście najczęstszych skarg konsumentów związanych ze szczoteczkami elektrycznymi.

Nandme NX7000 z baterią, która pracuje przez 365 dni! ciekawostki Nandme NX7000, Nandme  Jeśli używasz szczoteczki elektrycznej to na pewno nie raz zdarzały Ci się takie sytuacje. Przed pójściem spać jesteś zmęczony i chcesz szybko umyć zęby, a tu Twoja szczoteczka ma rozładowaną baterię. To nie wszystko. szczkotka1

Większość elektrycznych szczoteczek do zębów dostępnych obecnie na rynku ma pracuje na baterii przez 15-60 dni, a ultra długi czas gotowości jest trudny do osiągnięcia.  Zwiększanie pojemności akumulatorów, większe rozmiary akumulatorów i wzrost kosztów ich produkcji sprawiają, że stanowią one sprzeczne kwestie techniczne w zakresie oszczędzania energii i elektryczności w elektrycznych szczoteczkach do zębów. Żywotność baterii czeka na znaczący przełom.

Nandme NX7000 z baterią, która pracuje przez 365 dni! ciekawostki Nandme NX7000, Nandme  Jeśli używasz szczoteczki elektrycznej to na pewno nie raz zdarzały Ci się takie sytuacje. Przed pójściem spać jesteś zmęczony i chcesz szybko umyć zęby, a tu Twoja szczoteczka ma rozładowaną baterię. To nie wszystko. szczotka2

W tym przełomowym momencie nowy producent Nandme wprowadził nową soniczną szczoteczkę elektryczną NX7000 dzięki ciągłym innowacjom technologicznym i integracji inżynieryjnej.

Jest to pierwsza elektryczna szczoteczka do zębów, której baterie działają przez 365 dni. Model NX7000 przewyższa pod względem wydajności najlepsze szczoteczki w branży i jest wyposażony w pierwszą opatentowaną technologię firmy Nandme “Center Axis Sonic Motor”, która zmniejsza straty prądu podczas pracy silnika, oraz w akumulator o dużej pojemności 2600 mAh, dzięki czemu osiąga super długą żywotność 365, co oznacza, że pełne naładowanie wystarcza na jeden rok. Innymi słowy, przy jednym pełnym naładowaniu i szczotkowaniu zębów dwa razy dziennie, ta elektryczna szczoteczka do zębów może pracować przez prawie rok! To oszczędność czasu i energii dla tych, którzy nie chcą często ładować baterii!

Nandme NX7000 z baterią, która pracuje przez 365 dni! ciekawostki Nandme NX7000, Nandme  Jeśli używasz szczoteczki elektrycznej to na pewno nie raz zdarzały Ci się takie sytuacje. Przed pójściem spać jesteś zmęczony i chcesz szybko umyć zęby, a tu Twoja szczoteczka ma rozładowaną baterię. To nie wszystko. sczkotka3

Szczoteczka Nandme NX7000 zapewnia doskonałe czyszczenie, posiada zmodernizowany silnik soniczny 4.0 z lewitacją magnetyczną, który wykonuje do 41000 ruchów szczoteczki na minutę; 15 trybów szczotkowania z 3 mocami czyszczenia, które można wybrać zgodnie z różnymi potrzebami użytkowników; w zestawie 12 główek szczoteczki DuPont, zarówno twardych, jak i miękkich, które mogą być używane do 3 lat; posiada również 2-minutowy inteligentny timer, a także funkcję, która co 30 sekund będzie przypominać o wymianie obszaru szczotkowania, nie pomijając każdego obszaru.

Prosta i inteligentna szczoteczka Nandme NX7000 zapewni Ci jaśniejszy i bielszy uśmiech!

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top